Rüyada Göz Kalem Sürmek

Rüyada göz kalem sürmek eşinin çok mutlu olacağına, eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin yerinde kalacağına, kısmetinin açılacağına rivayet eder.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kişinin sevinç ve mutluluğa, evinde bereketin eksik olmayacağına, yaptıkları ile birçok kişinin evine ekmek götürmesini sağlayacağına, büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, sevdiği bir kişiye türlü sürprizler ve şakalar hazırlayacağına, rütbesinin artacağına inanılır.

Rüyada erkeğin göz kalemi sürmesi çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına ve mutluluklarının daim olacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine ve olumlu hal ve tavırları ile çevresindekilere de neşe saçacağına, hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine, büyük başarılar kazanacağına, yakın arkadaşlardan biri ile tartışılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı görenin büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, maddi ve manevi sorunların Allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, onu doyasıya yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada kahverengi göz kalemi sürmek üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, kendi ayaklarının üstünde durmayı, tek başına ailesini geçindirmeyi ve kimseden destek almadan, çalışarak, emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, amacına ulaşacağına, kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket ihsan olunacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kişinin çok hızlı çıkacağı başarı merdivenlerinin geleceğini de erken yaşlarda garanti altına almasına neden olacağına, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, sevdiğine kalbini açmasının aşk hayatına olumlu yönde etki edeceğine, başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine delalet etmektedir.

Rüyada mavi göz kalemi sürmek darda olan bir dostuna verdiği borcun geri ödenmesinde kolaylık sağlayacağına, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına, yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibinin huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına, uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına, kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine, elinize para geçeceğine, ticaretinin ilerleyeceğine, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mor göz kalemi sürmek içinde bulunduğu karamsar ve üzgün ruh halinden kurtulacağına, işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, bol hayır duaları alınacağına, bedeninin şifa bulacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına işaret eder.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının keyfini süreceğine, karlı ortaklıklara gireceğine, mutlu olacağına, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, zor zamanların geride kalacağına, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine, bazı girişimlerde bulunacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sarı göz kalemi sürmek makam ve rütbe edineceğine, sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, bilmediği duyguları tadacağına, yardım severliği sayesinde ihtiyaç sahibi kişilere elinden geleni yapacağına, eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına alamet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rahat bir hayata sahip olacağına, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine, kötü kimselerin ağına düşmeyeceğine, mevcut işinden daha iyi koşullarda başka iş imkanları bulacağına, iş hayatında büyük kazançlar elde edeceğine, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine, çok güzel günler görüleceğine tabir olunur.

Rüyada siyah göz kalemi sürmek elinin bolluk ve bereketten çıkmayacağına, çok hayırlı bir işle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına, arkasının daha sağlam hale geleceğine, bolluğun ve bereketin geleceğine, müjdeli bir haber alacağına alamet etmektedir.

Yorumcuya göre rüyayı gören kişinin çalışmaların bol kazanç getireceğine, huzuru bulacağına, sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan her şeyden büyük bir oranda kopacağına, kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına, kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil göz kalemi sürmek yeteneklerinin ve yapabileceklerinin farkına varacağına ve kendi içine yolculuk yaparak, kendisini keşfedeceğine, hayali kurulan her şeye yakın bir zaman içinde sahip olunacağına, sorunlardan kısa süre içinde kurtulmaya, hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına, daha iyi bir müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine, kafasının rahat edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kişinin sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye, önünde güzel ve başarılı günler olacağına, yaşadığı zorlukların biteceğine, oturaklı, ağır başlı, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine, karşılaştığı üzücü olaylardan ötürü yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Rabia

Rüyamda hiç görmediğim değişik bir şekli olan lacivert bir kalem sürüyorum gözüme. Tek gözüme sürüyorum diğer gözüme düzgün süremiyorum. Ya araya bi şeyler giriyor, ya beceremiyorum ya da kalemden boya tam çıkmıyor.

........

Ruyada olen biri benim cocugumun gozune surme suruyodu

Ecenaz

Rüyamda bir akrabanın evinde annem babam ve üç halam ve kızları vardı. ben de makyajlı saçım yapılmıştı. Gözüme turuncu bir kalem çekmiştim. Odada bir erkek vardı . Onunla tanıştık daha sonra onun köyüne ziyarete gittik. Mutluydum .