Rüyada Renkli Göz Kalemi Görmek

Rüyada renkli göz kalemi görmek bolluk ve bereket dolu günler görüleceğine ve çok mutlu ve huzurlu olacağına, çok büyük ve çok doğru bir karar vermesi gerektiğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, hayatına renk, eğlence, neşe, geleceğine, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine, olur olmadık yerlerde, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, ticaretinin genişleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin şifa bulacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, dileklerinin kabul olacağına, dini bütün biri olarak yaşadığı hayatı başkaları için de güzelleştirmeye çalışacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada renkli göz kalemi görmek sürekli insanları şaşırtan projelere imza atacağına, kendisini çok iyi yerlere getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak kararlar vereceğine, işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, endişe ettiği durumlardan kurtulacağına, hastalıklarından kurtulacağına delalettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, maddi anlamda da manevi anlamda da güçleneceğine, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, dikkat çekecek bir büyüme göstereceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına alamettir.

Rüyada mavi renk göz kalemi görmek elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, Allah’ın lütuflarını bulacağına, şifa göreceğine, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine, elde edilen bir başarının büyük fırsatların kapısını açacağına, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, mutluluğunun katlanacağına alamet eder.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kişinin sevilen ve aranılan biri haline geleceğine, müşterinin çoğalacağına ve yüzünün güleceğine, gelecekte yüzünün güleceğine, yeni bir işe başlayacağına veya iş değiştireceğine, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, harama sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments