Rüyada Göze Dokunmak

Rüyada göze dokunmak büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, yaptığı atılımlar sayesinde üst yöneticiler tarafından çok güzel bir noktaya gelineceğine, hayatında olumlu değişiklikler olacağına, istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, şifaya, çareye ve çözüme ulaşacağına yorulur.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı görenin kazancının yerine gelmesine, işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine, vatana, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, kalbini temiz tuttuğu müddetçe huzurunun bozulmayacağına inanılmaktadır.

Rüyada göze dokunmak atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, bir akrabayla olan dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, kısmetinin açılacağına, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, önemli bir konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına alamet eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre hem neşeyi hem de keyfi tadacağına, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına işarettir.

Rüyada göze dokunmak gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına, sorunlu bir ilişkinin sona erdirileceğine, işlerinin çok yolunda gideceğine, saygı göreceği gibi, itibarıyla da sosyal hayatta isim yapacağına, iş konusunda çok büyük arzuları olan rüya sahibinin kendi işine kavuşacağına alamettir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına, çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine, alın terinin karşılığını alacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments