Rüyada Göze Dövme Yaptırmak

Rüyada göze dövme yaptırmak bulunduğu mevkide yükseleceğine, aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına, iş hayatındaki rakiplerine büyük fark atacağına, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, sorunlarından arınacağına, hayatın kendisine şans ve kısmet getireceğine inanılmaktadır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine, çok bereketli bir dönem geçireceğine, Allah yolunda olmanın kendisine başarı ve hayır getireceğine bu sayede de rakiplerini geçmesine vesile olacağına, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada göze dövme yaptırmak şansının hayat boyu süreceğine, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, iyi geçiminin devam edeceğine, hiçbir zaman parasal bir sıkıntı çekmeyeceğine, mal mülk sahibi olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, kötü durumda olan eski bir arkadaşına üzüleceğine ve elinden gelen yardımı esirgemeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kimsenin dertlerinin dermanına, hastalıklarının ilacına, problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, çok rahat bir döneme girileceğine, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada göze dövme yaptırmak inanca ve cesarete sahip olacağına, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, zor günlerin geçip, neşeli zamanların yaşanacağına, büyük başarılar kazanacağı ve kendisini çok rahat ve mutlu hissedeceği bir döneme gireceğine, toplum tarafından el üstünde tutulacağına, yaşanılan güzel olaylardan bir kişi sayesinde daha da fazla tat alınacağına yorulmaktadır.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin arasında düşmanlık olan kişilerle düşmanlığı ve küslüğü kaldıracağına, markasını duyuracağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, güzel başlayan bir birlikteliğin yada iş atılımının sona ereceğine, önünde güzel ve başarılı günler olacağına, ruhunun tüm kötülüklerden arınacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments