Rüyada Gözle Uğraşmak

Rüyada gözle uğraşmak eskisi gibi birlik, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına, merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine, dargınların ve kırgınların barışacağına, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, kimseye el açmayacağına, herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin zor zamanların ve sorunların geride kalacağına, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına, atılan adımlar sayesinde sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, zenginlik sahibi olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada gözle uğraşmak bolluk ve bereket dolu günler yaşayacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, iş arkadaşları ile ağız tadında ve bol muhabbete kalacağına, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, borçlarını ödemeyi başaracağına, iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin evinde tenceresinin hep kaynayacağına, ömrünün uzun ve sağlıklı olacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, başarılı bir insan olacağına, geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına, müjdeli bir haber alacağına delalettir.

Rüyada gözle uğraşmak olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, eve huzurun ve bereketin geleceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine, uzun zamandan beri çok istediği bir işe gireceğine tabir olunur.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kişinin ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, değer verdiği aile büyükleri ile doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına, yaşadığı sıkıntıların çözümü için büyük yardımlar göreceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments