Rüyada Gözlerinin İçi Parlamak

Rüyada gözlerinin içi parlamak yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp bu kişiler sayesinde çok daha büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve yaptığı işlerin sonunda çok mutlu olacağına, beklentilerinin, amaçlarının ve hedeflerinin de gerçekleşmesi sayesinde ideallerini yerine getirme şansı elde edeceğine, maddi anlamda güçleneceği kadar manevi anlamda da ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, daha zengin ve refah bir hayat süreceğine, deşarj olacağına işaret etmektedir.

Rüya manasına göre rüya sahibi kişinin kendisini üzen, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan her şeyin ortadan kalkacağına, kurulu bir düzeni olacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, rakiplerine karşı büyük galibiyetler elde edeceğine, bazı durumlarla ilgili olarak daha sakin davranması gerektiğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine, yakın zamanda rahat edeceğine, kendisi için en uygun kararları vereceğine ve Allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına tabir olunur.

Rüyada gözlerinin içi parlamak çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine, atacağı adımlar ve göstereceği sabır sayesinde hiç düşünmediği kadar büyük başarılara imza atacağına, yetenekleri ile ön plana çıkacağına, pek çok kişiyi arkasından sürükleyeceği gibi, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, uzun zamandır görmediği aile dostlarını büyük bir mutluluk ve heyecan içinde karşılayacağına delalet etmektedir.

Rüya manasına göre rüyayı gören kişinin aile bireyleri ve akrabalarıyla birlikte bir eğlenceye gideceğine, maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, yüzünün güleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada gözlerinin içi parlamak kısa süre içinde evlat sahibi olacağına, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına, gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı işler sayesinde çok dikkat çekeceğine, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine delalettir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin atılan adımların ferahlığa çıkacağına, hayata geçirdiği fikirlerin işlerlik kazanıp etrafının insanla dolacağına, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, günahtan arınmış bir yaşama sahip olup, Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına, sevilen ve sayılan biri olunacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Muhammet edebali

Eski sevgilimin gözlerinin içinin mavi olup parlaması cam dan içeri girmesi