Rüyada Gözü Kör Olmak

Rüyada gözü kör olmak moral bulacağına, hafifleyeceğine, sevdiğine sımsıkı sarılıp, bir daha ölene kadar bırakmayacağına, hayırlı fırsatlar elde edeceğine, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, rızkının, malının, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine alamettir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre hayatın temposunun yükseleceğine, gerek maddi gerek manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına, hayatına eğlence ve renk geleceğine, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine ve onların sayesinde durumunu düzelteceğine, atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, dualarının kabul olacağına yorumlanır.

Rüyada başkasının gözünün kör olması çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, başarılı bir işini daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, malın ve paranın bir kısmının fakir fukaraya yardım için harcanacağına, yaşadığı zor günlerin biteceğine, alacağı başarılar sayesinde çok daha iyi kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüya sözlüğüne göre sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, üzüntülü günlerin sona ereceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, evlatları tarafından çok sevilip, sayılacağına, işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine işarettir.

Rüyada bebeğin gözünün kör olması atılacak adımla birlikte kendisine iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapanların yalanlarını ortaya çıkaracağına, kafasındaki soru işaretlerinden, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, yaşamının ve ticaretinin daha kolay hale geleceğine, rızkının ve gelir kapısının çeşitleneceğine, yakın zaman içinde iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı projeler sayesinde üst bir mevkiye terfi alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeden iş için çaba göstereceğine ve bu çalışmasının mükafatlandırılacağına, mal varlığını ve parasını çoğaltacağına, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine, sevilen, takdir edilen kişi olacağına, can ciğer olduğu kişilerle tatlı ve keyifli zamanlar geçireceğine, herhangi bir para sıkıntısı çekmeden, yolunda huzurla devam edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eşinin gözünün kör olması sevdikleri ile bol muhabbette olacağına, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görerek değerlendireceğine, kimseyi yapmadığı şeylerden sorumlu tutmayacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, başarılarının ses getirmesi sayesinde çok büyük kişilerden iş teklifi alacağına alamet eder.

Rüya anlamına göre hasret çekenlerin kavuşacağına, herhangi bir yardım almadan çok büyük bir sorunun üstesinden geleceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada iki gözü kör olmak büyük adımlar atılacağına, geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, meslek hayatında büyük başarılara imza atacağına, büyük bir proje için bir ortaklık kurulacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine, kazançlı bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibi kimsenin tatsız günlerin geride bırakılacağına, maddi sıkıntılarının son bulacağına, yapılan bir işte uğranılan zararların telafi edileceğine, tecrübe sahibi olacağına, maddi zarara neden olacak durumlarla karşı karşıya kalınmayacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kedinin gözünün kör olması dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, sıkıntılarından arınacağına, aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına, bahtının ve kısmetinin açık olacağına, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına, kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın verdiği mesaja göre hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, sıkıntınızın çok olmadığına veya olmayacağına, maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, markasını duyuracağına, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, güvendiği kimselerden istediği bir yardım konusunda elinin boş dönmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada köpeğin gözünün kör olması büyük fırsatlarla karşılaşacağına, enerjisini toplayacağına, yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına bunun sonucunda meyvelerini toplayacağına, ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, bol para kazanıp kalan ömrünün refah içinde geçeceğine, anne baba duaları sayesinde işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine tabir olunur.

Rüya açıklamasına göre mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, tüm isteklerine kavuşacağına, mutluluğunu çoğaltacağına, yaşamının belli bir düzene oturacağına, karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada ölünün gözünün kör olması zengin olunmasa da kimseye el açmadan, güçten düşmeden, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine, yaşamına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine, hayatının ve işlerinin büyük bir hızda değişeceğine, kazançlı bir adım atılacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına inanılmaktadır.

Rüyada sağ gözü kör olmak sevap işleyeceğine, elinin darlığa düşmeyeceğine, işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, sorunlarını çözeceğine, yönetici veya patron koltuğuna oturacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve itibarının artacağına delalettir.

Rüya açıklamasına göre esenlik bulup, mutlu olacağına, alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, kendisine akıl hocalığı yapan birisi ile gireceği bir iş sayesinde maddi olanaklarının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada sol gözü kör olmak hayatının afiyet içinde geçeceğine, bol kazanç elde edileceğine, dertlerin biteceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, kurtuluşa ereceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

Yorumcuya göre rüya sahibi kişinin mal mülk sahibi olunacağına, büyük bir sorun yüzünden ertelenmiş olan hayallerin gerçekleştirileceğine, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, dualarının kabul olacağına, iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, parasının ve malının artacağına, isabetli girişimlerde bulunacağına yorumlanır.

Rüyada tek göz kör olmak ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, rüya sahibinin sevdiği kişiye kavuşacağına, aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına, maddi imkânların günden güne daha iyi bir hal alacağına, üst üste birçok mutluluk yaşanacağına, sıkıntı içinde olduğu durumlardan kısa bir süre içinde kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kimsenin sevdiğine kavuşarak, muradına ereceğine, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde adından sıkça söz ettireceğine, istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments