Rüyada Gözyaşı Silmek

Rüyada gözyaşı silmek sevgilisi ile aralarındaki mesafelerin ortadan kalkacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına, mutluluk dolu bir döneme girileceğine, yaşamın kolay hale geleceğine, gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, istediği her şeye yaşamı boyunca sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı görenin ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, kötü durumda olan eski bir arkadaşına üzüleceğine ve elinden gelen yardımı esirgemeyeceğine, mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, ne kadar çalışırsa kazancının aynı oranda artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ağlayan erkeğin gözyaşını silmek iş hayatında hayırlı ve iyi kazanç sağlayan bir işe girileceğine, birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine, pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine, bedeninin şifa bulacağına, mutlu, huzurlu, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına, oturduğu makamın sarsılmayacağına, dertlerini azaltıp rahatlayacağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına inanılmaktadır.

Rüyada ağlayıp gözyaşını silmek önemli bir konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına, himayesinde çok sayıda kişinin çalışacağına, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, sevdiği kişilerin mutlu olacağına, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, durgun giden işlerin açılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada annenin gözyaşlarını silmek yapılan işlerde büyük bir üne kavuşulacağına, insanların gözünde olduğu kadar Allah katında da iyi mertebelere yükseleceğine, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, büyük bir projeye girileceğine yorumlanır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibinin başarılarının devamının geleceğine, kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına, bolluğun sürekli olacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşının gözyaşını silmek işlerle ilgili olarak bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye kavuşacağına, çok yüklü kazançlar elde edileceğine, gerçekleştirilen projeler sayesinde yüksek kademelerde çalışmaya başlanacağına, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, kendisini üzen şeylerin sona ereceğine işaret eder.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kişinin hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine, doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, sıkıntılarına ve sorunlarına çok büyük çareler bulan rüya sahibinin, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına inanılmaktadır.

Rüyada başkasının gözyaşını silmek kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, rızkının çoğalacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, büyük atılımlar yapacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, büyük bir rahatlık ve kolaylık yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüya sahibinin başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, daha fazla gelir elde edeceğine, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, kazancını arttıracağına, yeni iş fırsatları yakalayacağına, başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada bebeğin gözyaşını silmek maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine, farklı iş ortaklıklarına gireceğine, stresini üzerinden atarak enerjisini artıracağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, zorlukların ve engellerin aşılacağına, anılar arasında bir yolculuğa çıkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, yeni tanışacağı bilge bir kişinin geleceğine büyük katkı sağlayarak onun için başka hayırlı yollar açacağına, hayal edilen her şeye kavuşulacağına, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine, büyük başarıların göğüsleneceğine, büyük bir zenginliğe kavuşacağı ve dertlerinden kısa zamanda kurtulacağı bir döneme gireceğine alamet eder.

Rüyada eşinin gözyaşını silmek her daim temkinli olacağına, istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, tartışmaların tatlıya bağlanacağına, düşmanlarının kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerine ve zahmetli bir işin kolay bir şekilde sonlandırılacağına, mutlu olacağına yorumlanır.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kimsenin çalışmalarının karşılığında istediği takdiri ve ünvanı almayı başaracağına, işlerinin iyileşme ve düzelme göstereceğine, ileride herkesin itibar ettiği, inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, hayatının düzene gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle kötü durumdaki bir dostunu yanında barındıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölünün gözyaşını silmek geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına, eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, kazancının yakın zamanda artış göstereceğine, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, kendisini üzenleri hayatında çok büyük bir mutluluk yaşayarak uzaklaştıracağına ve çok sevineceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin gözyaşını silmek refah düzeyinin artacağına, hayatının ağzının tadına göre olacağına, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine, çevresinin genişleyeceğine, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızın gözyaşını silmek kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine, yarınların çok iyi olacağına, şeref ve rütbeye, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kimsenin sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına, zahmet veren bir işin üstesinden kolayca gelineceğine, hayatında olumlu değişiklikler yaşayacağına, büyük bir karar alarak, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğinin gözyaşını silmek ömrünün sonuna kadar tek bir iş yapacağına, işlerinde başarılı olacağına, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına alamettir.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kişinin güneşli ve güzel günler yaşayacağına, gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın artacağına, hile ile mal elde etmek yerine rızkını helal kazanç peşinde koşarak kazanacağına, aile ve iş hayatının eskisinden de iyi olacağına, duaların ve tövbelerin kabul olacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
21 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meltem Türk

merhaba ruyamda babamla bi çeşmenin yanında oturmuş konuşuyoruz babam bana annem için ağlamadigimiz için kızdığını oyuzden bize tepkili olduğunu söylüyor bende ben sadece siz üzülmeyin siz huzursuz olmayın diye yanınızda aglamama ya çalışıyorum diyip ağlıyorum babam sanki aglamamdan mutlu olmuş gibi hem ic cekislerimi tekrar edip hemde göz yaşlarımı siliyor

Meltem

Merhaba
Rüyamda yakın zamanda tüm ailesiyle birlikte depremde ölen erkek kuzenimin gözyaşlarını siliyordum. İki çocuğu yanında idi. Ama eşi ve bebeği yoktu. Yıllar önce ölen babasının yanına gitmek istediğini söyledi ona sarılıp elimle gözyaşlarını sildim. Bu rüya ne anlama geliyor?

Nilay

Merhaba, rüyamda aynada kendi gözyaşlarımı sildim sizce anlamı nedir ?

Feyza

Merhaba rüyada yanımda küçük bir kız çocuğu namaz kılıyordu aynı odadaydık.Yanımıza 3 yaşında ağlayan erkek kardeşi geldi bende onun göz yaşlarını sildim.Bunun anlamı nedir?

Esra

Merhaba
Rüyamda abimle bir konudan tartıştık ve ben başka odaya gidip ağlamaya başladım.Odaya abimle babam geldi ve babam gözyaşlarını sildi çok etkilendim anlamı nedir acaba ?

Cavid

Rüyada mezarlıkda bir kadının mezarındaki şeklinden akan göz yaşını sildim

Birgül

Rüyamda kendim ağliyordum ve göz yaşimi sildim ne anlama geliyor

Kaside

Rüyamda bir erkek gözyaşlarımı siliyordu sizce anlamı nedir

Berna

Merhaba, rüyamda erkek arkadaşım sandığım biri bana inan bana güven diyerek ağlıyordu. Nasihat ediyordu. Ona sarılıp yüzüne dokundum yanağını öptüm gözyaşı ağzıma geldi ben de ağladım. Çok etkiledi rüya beni. Sizce anlamı nedir ?

Anonim

Çok teşekkür ederim ☺️

Seda Beylan

Rüyamda bir arkadaşımın annesinin ölüm haberini aldım ve çok ağladım .Bir erkek sürekli gozyasimi siliyodu ve yanımdan hiç ayrılmadı bana hep destek oldu