Rüyada Gül Fidanı Dikmek

Rüyada gül fidanı dikmek huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, işlerinin hal yoluna gireceğine, kötü bir gidişatın ardından alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde bir projenin ayağa kaldırılacağına, işlerin canlanacağına, darda olan bir yakınına sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına tabir olunur.

Rüya yorumcularına göre güzel ve rahat bir yaşamı olacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, parasına para katarak zenginlik elde edeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına, daha oturaklı, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına, çok rahat bir şekilde çalışacağına alamet etmektedir.

Rüyada gül fidanı dikmek sıkıntıların ve sorunların biteceğine, kısmetlerinin artacağına, kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına, adının insanlar arasında konuşulur ve yayılır olacağına, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine rivayet eder.

Rüya yorumu lugatına göre aradığı çareleri bulacağına, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine, anın keyfini doyasıya çıkararak, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, kariyerinde çok büyük atılım yapacağına, rahatının ve huzurunun yerine geleceğine, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada kırmızı gül fidanı dikmek çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine, kariyer edineceğine, bir kişinin kendisi için şans olacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, kimse ile tartışmayacağına, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre işlerinin çok iyi gittiği dönemlerde geleceğine akıllıca yatırımlar yapacağına, rahata erileceğine, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, keyif duyacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ebru

Rüyamda bahçeye güllleri de açmış bir fidanı dikiyorum onu suluyorum nedir acsba yorumu

Ebru

Allah razı olsun