Rüyada Güvercin Görmek

Rüyada güvercin görmek maddi olarak çok verimli bir döneme gireceğine, bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, her yönden mutlu ve başarılı olmaya, huzur dolu günler geçireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibi kimsenin yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, işinin gücünün hep rast gideceğine, beklemediği sevindirici bir teklif karşısında mutluluktan havalara uçacağına, saygı duyulan ve kudretli bir insanla karşılaşacağınıza, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, bazı konularda konuşulacağına, para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada aç güvercin görmek istediği gibi bir geleceğe sahip olacağına, trend olan bir markanın başına geçileceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine rivayet eder.

Rüyada ağaçta güvercin görmek hayatı ile ilgili bazı önemli kararlar vereceğine, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ağlayan güvercin görmek haline ve elindekilere şükredeceğine, huzurunun eski haline döneceğine, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada ahırda güvercin görmek borçlarının kapanacağına, çalışmaların büyük getirileri olacağına, geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada ak güvercin görmek ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, insanlara karşılıksız yardımlarda bulunarak onların dualarını alacağına, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, şansının açılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ala güvercin görmek tartışmaların sonlandırılacağına, bir sürpriz karşısında ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına, iş güç konusunda birçok karar verileceğine işaret etmektedir.

Rüyada alaca güvercin görmek mutluluktan gözyaşı dökeceğine, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, rahat bir hayata kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada alacalı güvercin görmek yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına, gülen yüzünün hiç solmayacağına, bazı önemli konularda aile fertleriyle konuşulacağına ve bir karara varılacağına işaret etmektedir.

Rüyada altın güvercin görmek maddi sıkıntılardan kurtulup zenginleşmeye, başarılarının devam edeceğine, değişik iş kollarına yöneleceğine rivayet eder.

Rüyada arap güvercin görmek büyük bir proje gerçekleştirerek çok saygın bir kişi olacağına, hareketli yaşamından memnun kalacağına, uzun zamandan beri ödemekte zorlanılan borçların kısa süre içinde son bulacağına yorumlanır.

Rüyada arkadaşla güvercin görmek atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine, çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada avucunda güvercin görmek kendine güvenen kimseleri darda bırakmayacağına, yeni girilen bir işin kendisine kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sağlayacağına, kendisi gibi ailesinin kalkınmasına da öncelik vereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada bahçede güvercin görmek doğruluktan ayrılmayacağına, girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına, yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine, evlilik için gün sayılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada banyoda güvercin görmek kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, yaşanılan nahoş bir olayı tatlıya bağlamak için gerekirse özür dileneceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada bebek güvercin görmek yalana ve iftiraya, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına, karşısına çıkacak aksiliklere ve engellere takılmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada bembeyaz güvercin görmek mutluluğunun her geçen gün artacağına, ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına, yaşam sevincinin geri geleceğine alamettir.

Rüyada binlerce güvercin görmek şansının ve kısmetinin açılacağına, kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine, kalbini kıran insanlardan uzaklaşacağına alamettir.

Rüyada bitli güvercin görmek kendisine akıl hocalığı yapan birisi ile gireceği bir iş sayesinde maddi olanaklarının artacağına, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına ve rızkının hiç kesilmeyeceğine delalet eder.

Rüyada camda güvercin görmek varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, hayırlı yollara gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada cami avlusunda güvercin görmek gönül rahatlığı içinde olacağına, sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, içinde bulundukları zor durumları ailesi ile birlikte çözeceklerine, gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada camide güvercin görmek çok daha büyük işlere gireceğine, mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine, en büyük desteği dostlarından ve ailesinden göreceğine delalet eder.

Rüyada can çekişen güvercin görmek maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, çok iyi yerlere geleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapacağına, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada cebinde güvercin görmek endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına, bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına yorumlanır.

Rüyada çiftleşen güvercin görmek başkalarına borç verecek hale kadar gelineceğine, bir insanın yaşayabileceği en güzel ve en kutsal duyguları yaşama şansına sahip olacağına, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada cins güvercin görmek rahata erileceğine, aile hayatında mutlu bir yuva kurmak için çok hayırlı adımlar atacağına, rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacağı bir hayat süreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada çirkin güvercin görmek kar elde edileceğine, muradının olacağına, sorunlarının iş konusunda büyük deneyimlere sahip bir kimseden alacağı yardım sayesinde çözüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada damda güvercin görmek sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, iş dünyasında büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada denizde güvercin görmek bir koyulan işten yüz kazanılacağına, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, zorlukların, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine delalet eder.

Rüyada derede güvercin görmek uğursuzlukların ve şanssızlıkların sona ereceğine, her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dev güvercin görmek ferahlığa çıkılacağına, zor günlerin sona ereceğine, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına işaret eder.

Rüyada dişi güvercin görmek büyük adımlar atılacağına, uykusuz kalarak ve çok çalışarak ortaya koyduğu plan ve projelerinin yüzünü güldüreceğine bunun da kendisi için büyük bir sevinç kaynağı olacağına, üzüntülerin ferahlığa, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada donmuş güvercin görmek zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, kazancının ve rızkının kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, iş üstüne iş teklifi alacağına işarettir.

Rüyada dükkanda güvercin görmek işlerin canlanacağına, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, kendisine çok daha hayırlı ve güzel bir hayat kuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada duran güvercin görmek büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, kırgınlıkların unutulacağına, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına alamet etmektedir.

Rüyada erkek güvercin görmek güzel günlerin en sonunda geleceğine, kimsenin arkasından konuşmayacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada eş güvercin görmek yaşanan kırgınlıkların ve küskünlüklerin zamanla sona ereceğine, kazandıkları ile daha büyük yatırımlar gerçekleştirerek çok büyük bir işe sahip olacağına, evlatlarına tecrübelerini aktaracağına yorulur.

Rüyada eve giren güvercin görmek eğitim konusunda yeni bir sayfa açılacağına, ilişkisinin huzur içinde süreceğine, kudret ve hidayet sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada gece güvercin görmek hakkını alacağına, başarılı bir kişi olacağına, kısa zaman içinde çözmek için boğuştuğu sorunun üstesinden geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada gökyüzünde güvercin görmek insanlar ile arasında herhangi mesafe kalmayacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, hayatın kolaylaşacağına delalet eder.

Rüyada gülen güvercin görmek doğru adımların atılması sayesinde hayırlı bir işin başına patron olunacağına, kısmetin ve şansın açılacağına, büyük kazançlar elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada haberci güvercin görmek güzel bir ilişkiye başlanacağına, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, tüm maddi ve manevi sorunların sona ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada havada güvercin görmek can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, endişelerin kısa süre içinde sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada iri güvercin görmek yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına, kendisini ailesine ve sevdiklerine adayacağına tabir olunur.

Rüyada ıslak güvercin görmek hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, işsizin iş bulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına, tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, doğru işler yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kabede güvercin görmek koşulların her geçen gün düzeleceğine, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına inanılır.

Rüyada kaçan güvercin görmek huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kafaya konan güvercin görmek yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, tövbelerin amacına ulaşacağına delalet eder.

Rüyada kafeste güvercin görmek bütün sorunların tek tek yakın bir zamanda çözüleceğine, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, çok büyük bir iş şansı kazanılacağına alamet eder.

Rüyada kalabalık güvercin görmek ruhunun dinleneceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, maddi açıdan büyük bir ferahlık sağlayacak kararlar alınacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kanat çırpan güvercin görmek işlerin düzeleceğine, adımların çok iyi bir yol açacağına, kendisine de sevdiklerine de mutluluk katacağına, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine ve risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına inanılır.

Rüyada kapıda güvercin görmek borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına, hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kara güvercin görmek hem kendi iç dünyasının ferahlayacağına hem de çevresindekilere huzur ve mutluluk saçacağına, dertlerden, tasalardan ve sıkıntılardan uzak, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine delalettir.

Rüyada karanlıkta güvercin görmek elinin bollaşacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına, sayısız fırsatlar elde edeceğine alamettir.

Rüyada kedi köpek güvercin görmek yapılacak işlerde hep dikkatli ve ayık olunması gerektiğine ve ancak bu şekilde kazanç elde edileceğine, kısa bir süre içinde çok büyük bir mutluluk duyacağı ve büyük bir rahatlama yaşamasına yardım edecek bir tatile çıkacağına, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına delalet eder.

Rüyada kınalı güvercin görmek rakipleri ve kendisini çekemeyen kişilere karşı her zaman daha büyük bir avantaj sahibi olacağına, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına işarettir.

Rüyada kirli güvercin görmek dertlerin son bulacağına, yaşam kalitesinin ve hayat standartlarının artacağına, belirsiz durumların sona erip kişinin hedeflerine daha temiz ve net bir yoldan ilerleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kızıl güvercin görmek verilen sözlerin tutulacağına ve rahat edileceğine, hayatın kendisini hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere erişmesini sağlayacağına, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kocaman güvercin görmek kazancın ve özgüvenin artacağına, hayatın tadını çıkarmaya bakacağına, kısmetin ve talihin açılacağına rivayet eder.

Rüyada konuşan güvercin görmek hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, hep dua edeceğine işaret eder.

Rüyada koynunda güvercin görmek kazanç elde edeceğine, gittiği yolda büyük ve iş dünyasında ses getirecek projelere imza atacağına, kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına alamet etmektedir.

Rüyada kucağında güvercin görmek rüya sahibi eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, düşmanların ve rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına yorumlanır.

Rüyada küçük güvercin görmek tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına, bir arkadaşından büyük yardımlar alacağına, geleceğinin parlak ve aydınlık olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kuluçkada güvercin görmek çevresindeki kişilerin, komşularının, yaşadığı muhitin yenileneceğine, planlı ve programlı davranacağına, çok rahat ve hayırlı işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kuluçkaya yatan güvercin görmek yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük sevinçler yaşanacağına, huzurlu bir hayat süreceğine, büyük miktarda kazanç elde edileceğine inanılır.

Rüyada kümeste güvercin görmek uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, çok güzel olayların insanların hayatlarına etki edeceğine işaret eder.

Rüyada kumru güvercin görmek işinde başarılı olacağına, kolaylıklarla karşılaşacağına ve kurtuluşa ererek rahat edeceğine, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına rivayet eder.

Rüyada kutuda güvercin görmek tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına, iyilikseverliği ile herkes tarafından çok sevileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kuyruksuz güvercin görmek iş hayatı içindeki maddi ve manevi zararlardan kurtulacağına, ekmeğinin kesilmeyeceğine, geçiminin kolay olacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada lacivert güvercin görmek sosyal hayatında bazı olumlu değişiklikler yaşanacağına, her türlü yakarışının karşılık bulacağına, keyfinin ve huzurun yerinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada mağarada güvercin görmek mal mülk sahibi olunacağına, kötü işlere girmeyeceğine, her şeyin gönlünce olacağına alamet etmektedir.

Rüyada mezarlıkta güvercin görmek büyük işlere girmekte pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına, evlilik yolunda büyük bir adım atılacağına, davranışlarına ve tutumuna yeniden özen göstererek, üzerindeki kötü imajı sileceğine rivayet eder.

Rüyada milyonlarca güvercin görmek ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında karşılığını bulacağına, hayatındaki fırtınaların durulacağına inanılır.

Rüyada mor güvercin görmek yeni planlar yapacağına, hayırlı kişiler ile çalışıp çok kazanç sağlayacağına, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada mutfakta güvercin görmek eğer yaptığı bir yolculuk boyunca hiçbir kötü olay yaşanmadıysa, o yol için hazırlık yapan kişiye iyi, sevinçli haberler geleceğine, hayatını yoluna sokacağına, iş alanını genişletip ün sahibi bir iş adamı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada namaz kılarken güvercin görmek yokluğun biteceğine, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine işaret eder.

Rüyada okulda güvercin görmek yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, yaşam enerjisini geri kazanacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine, kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölen güvercin görmek zorluklara karşı yılmayacağına ve eninde sonunda zafere ulaşacağına, hayatındaki engelleri ve aksilikleri de yok etmiş olacağına, hayatına eğlence ve renk geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ölü güvercin görmek kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına, ileride en yetkili makamlara geleceğine, kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada öpüşen güvercin görmek dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, uzun yıllar boyunca hayal ettiği ve insanların sahip olmak istediği bir hayaline kavuşacağına, kafasının rahat olacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine alamet eder.

Rüyada oturan güvercin görmek fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına, kazandığı her kuruşun hakkını vereceğine, huzurlu bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada oyuncak güvercin görmek gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, işlerinde kara geçeceğine, doğru bildiği hak yolundan ayrılmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada pahalı güvercin görmek yaşamının kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, ekonomik durumunun düzeleceğine işaret eder.

Rüyada parlayan güvercin görmek kazançlı bir işe girileceğine, sorunların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşturulacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına delalet eder.

Rüyada pembe güvercin görmek herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, ölmüş aile büyüklerinin ruhuna hayrat yapılacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına inanılır.

Rüyada pencerede güvercin görmek mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, kendisini iyi hissedeceğine delalettir.

Rüyada pişmiş güvercin görmek varlık ve huzur sahibi olunacağına, kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, bu çalışmalar ve projeler sayesinde çok üst mevkilere getirileceğine inanılır.

Rüyada rengarenk güvercin görmek büyük atılımların yapılacağına, başarılı olacağına ve Allah’ın yardımlarına ereceğine, bahtın açık olmasına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sakat güvercin görmek kendisine gelen güzel bir teklifi kabul edeceğine, hayatındaki dengeleri yeniden sağlayabilmek için çaba harcayacağına ve başarılı olacağına, çok para kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada şehir güvercini görmek yönetici makamına oturacağına, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, rahat bir dönem yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sinirli güvercin görmek kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına, canını sıkan şeyleri yeneceğine, hep aradığı rahatlığa ve kolaylığa kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sırtında güvercin görmek aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine, bir yandan düğün, bir yandan da mutlu haberler alacağına, yaşamsal ihtiyaçları dışında lüks bir hayata da sahip olacağına yorulur.

Rüyada şişman güvercin görmek yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, eğer bekarsa, hayırlı bir eş ile evleneceğine, istediği makama geleceğine delalet eder.

Rüyada suda güvercin görmek hayatındaki rahatlığın artacağına, kendisine kazanç kapısı olacak yeni bir işi öğreneceğine, hep dua edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sürü güvercin görmek yakın bir tanıdığının çok bozuk bir duruma gelmiş olan işlerinin düzelmesini sağlayacağına, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, önemli işler yapacağına delalet eder.

Rüyada süs güvercin görmek hayattan yana her istediğini elde edeceğine, kudret sahibi olacağına, ideallerine ve isteklerine ulaşacağına yorulur.

Rüyada süslü güvercin görmek etrafına güzel insanların dolacağına, zayıflayacağına ve sağlıklı olacağına, parasının üstüne para ekleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tahtalı güvercin görmek aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, hayatında sürpriz olacak olaylar meydana geleceğine, huzur kaçıran olayların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada takla atan güvercin görmek iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına, tehlikeli insanlardan, kazalardan, belalardan, melanetli olaylardan ve musibetten uzak olacağına bu sayede huzurlu, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine, ferahlığa çıkılacağına alamet eder.

Rüyada takla güvercin görmek başladığı bir işte yol alacağına, dertlerinin unutulacağına, ailesinden her zaman saygı ve sevgi göreceğine delalettir.

Rüyada tarlada güvercin görmek eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine, huzur dolu bir yaşama sahip olacağına, kudretli kişiler arasına gireceğine yorumlanır.

Rüyada tavuk güvercin görmek rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, algıyı değiştirecek bazı olayların yaşanacağına, büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tek güvercin görmek etrafındaki insanları şaşırtacak bazı kararlar vereceğine, kendisine hedef olarak koyduğu noktayı çok çalışarak ve azim göstererek kısa zaman içinde geçeceğine, kafasını kurcalayan sorunların biteceğine tabir olunur.

Rüyada tepeli güvercin görmek hayırlı bir eşe, sıhhate ve saadete kavuşacağına, aile fertlerinden yana menfaat ve hayır göreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tombul güvercin görmek işlerin yoluna gireceğine, üstesinden gelemeyeceği sorumlulukların altına girmeyeceğine, imkânlarını çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına yorulur.

Rüyada topal güvercin görmek belalardan korunacağına, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, aile içinde geçim sıkıntısı çekilmeyeceği gibi, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayan rüya sahibinin her zaman rızkının bol olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada toplu güvercin görmek sağlığına geri kavuşacağına, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada tuvalette güvercin görmek karşısına çıkacak bir sorunu sakin bir ruh hali içinde atlatacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, hedeflerin gerçekleşeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada tüyleri dökülmüş güvercin görmek sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına, makam edineceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada tüysüz güvercin görmek işlerinin her geçen gün daha da artacağına, aldığı hayır duaları nedeniyle kazalardan uzak yaşayacağına, yapacağı işlerde çok büyük bilgi ve deneyim sahibi olarak çok rahat bir şekilde birçok projenin altından kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada üç güvercin görmek aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine, iş hayatında daha büyük adımlar atmak için çok büyük bir özgüvene kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada uyuyan güvercin görmek yaptığı hatalardan ders alacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, çok mutlu günler geçireceğine, yarınları için isabetli kararlar alacağına yorulur.

Rüyada vurulmuş güvercin görmek geleceğinin parlak ve güzel olacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada yaban güvercini görmek yaptığı bazı şeylerin başarılı olması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına inanılır.

Rüyada yabani güvercin görmek sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine yorumlanır.

Rüyada yanan güvercin görmek hep başarılı işler yapacağına, rahatının yerinde olacağına, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yaralanmış güvercin görmek arkadaşlarının yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına, keyfinin yerinde olacağına, büyük bir zenginlik kazanılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yatakta güvercin görmek manevi olarak haz alacağı kadar zafer kazanacağına, tahsilli, diplomalı kimse olacağına, zarar ettiğini düşünürken bir işten kat be kat gelir elde edeceğine yorulur.

Rüyada yavrusu olan güvercin görmek yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde çok uğraş vermeden kavuşacağına, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yeni doğmuş güvercin görmek atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, hedeflerini tutturacağına işarettir.

Rüyada yerde güvercin görmek ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine, çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine işarettir.

Rüyada yeşil güvercin görmek hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, dualarının kabul olacağına, çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine, çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına rivayet eder.

Rüyada yumurtadan çıkan güvercin görmek çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, çok büyük bir umutsuzluk yaşadığı bir sırada hiç beklemediği büyüklükte bir kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yumurtalı güvercin görmek atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, yeni bir ilişkiye başlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada yumurtlamış güvercin görmek maddi anlamda güç kazanmak için doğru girişimler yapacağına, şansın iyiye döneceğine, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada yürüyen güvercin görmek her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, çok para kazanılacağına, gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yuva yapan güvercin görmek aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına, yakında yaşayacağı bir heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yuvada güvercin görmek yaşanan tüm sorunların sona ereceğine, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada yüzen güvercin görmek alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine, sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, bu sayede sorunlarından kurtulacağına, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüzlerce güvercin görmek kötü huylara sahip olan bir kadından uzaklaşmaya ve ayrılmaya, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, yakın bir zaman sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine delalet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
22 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Samet

Rüyamda sırtımda güvercin sanki yuva yapmış. Bir binanına balkonuna geçiyorum ,arkadaşım sürekli sırtıma yapışmış güvercinleri çıkarıp havaya bırakıyor ama bitmiyorlar

Özge

Oğlum iki tane siyahlı beyazlı güvercine yem verirken bir tanesi gelip omzuna konuyor. Ve oğlum çok mutlu olup gülüyor. Diğer güvercin de cici babannemizin evine giriyor. Oğlum da eve giriyor üstünde ki güvercinle. Ben de oğlumun yanındayım.

Hatice

Rüyam da penceremin dışında bir güvercin gördüm sonra güvercin penceremin iç kısmına odama girmiş perdeyle cam arasında gidip geliyor telefonumun saati sürekli değişiyor annem ise geç kaldın dio yok diorum saat sürekli değişiyor ama ise gec kalmadım ben saati biliyorum diyip arkadaşımı aradım

Hatice

Teşekkür ederim 🌺

Yağmur

Ruyada midemden guvercin çıkması ne anlamına gelir

Gülay

Rüyamda yatak odasinin camindan güvercin girip ayna masasinin üzerine oturup agzinda bitane cekirdek yiyip yine camin oraya gidip ordan cikip gitti. Rengi koyo renklerdendi.

Erhan boz

Rüyamda evimin içersinde 3tane güvercin vardı, sağa sola uçuyorlardi,konduklari yerde ikisi kavga ederken 3.su onları izliyordu

Erhan boz

Çok tşk ederim

Erhan boz

Merhaba gece rüyamda evin içinde 3 tane güvercin uçuşuyorlardi,yan yana geldiğinde ikisi tüylerini yolarak kavga ediyor,digeride izliyordu

kiraz

Merhabalar ben her gün kuşlara şehriye veriyordum . Rüyamda da vefat eden babaannemin şehriye yediğini gördüm yorumlar mısınız

Ahmet

Rüyada babam yeni bir araba alıyor.jip gibi ve bana gösteriyor.
Ben şaşırıyorum .
Sonra ben ablamla yeni bir araba
Almak için gidiyoruz.bayii gibi bir yer

Ahmet

Rüyada yattigim yatak üzerinde 1 tane güvercin sonra 4 tane oluyor.yatmak için güvercinleri almaya çalışıyorum.