Rüyada Güvercin İzlemek

Rüyada güvercin izlemek sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, güzel bir hayata sahip olunacağına, en iyi işlerde çalışacağına, sağlığına zeval gelmeyeceğine, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine işarettir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre hayatının zahmetsiz ve çilesiz geçeceğine, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğine, başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olacağına, yorgun ve hasta bir aile büyüğüne yardım edip hayır duasını kazanacağına, ticaretin değer ve hız kazanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada güvercin izlemek keyfinin yerine geleceğine, yatırımlarından hedeflediği karı elde edeceğine ve bu sayede kendine olan özgüveninin de artacağına, kendisine yardım edecek iş konusunda deneyimli bir kişi sayesinde maddi ve manevi olarak büyük ilerleme yapacağına, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına, işlerin kara geçeceğine, işlerin kendiliğinden açılacağına, büyük bir rahatlama yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin yarınlara karşı umutsuz olmayacağına, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, alacağı karardan sonra tüm düzeninin değişip, yeni bir hayata başlayacağına, başarıların her geçen gün çoğalacağına, geçim derdinin olmayacağına, yakın zaman içinde iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı projeler sayesinde üst bir mevkiye terfi alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada güvercin izlemek el attığı bütün projelere başarı kazandıracağına, hayırlı ve kazançlı bir yola girileceğine, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine alamettir.

Rüya manasına göre rüya sahibi kişinin başka başka yerlere seyahat edeceğine, insanlara iyilik yapmaya, muradın yerine geleceğine, yeni başlangıçlar yapacağına, kendi geleceğine yön vereceğine, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments