Rüyada Haber Alıp Ağlamak

Rüyada haber alıp ağlamak zahmetinin ve hastalığının son bulacağına, çok kolay bir hayatı olacağına, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına, her geçen gün işini çok daha iyi şekilde ifşa etmeyi başaracağına, daha güzelleşeceğine veya yakışıklı olacağına, kısmetinin açık olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin ruhsal ve parasal olarak kendisini düzlüğe çıkaracak bazı olaylar yaşanacağına, daha iyi gelir elde etmek, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, tüm kazanç kapılarının, şansının ve kısmetinin de açılacağına, gereksiz olan maddi külfetinden, ödeyemediği borçlarından, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına inanılır.

Rüyada hasta haberi alıp ağlamak daha fazla dünya malı sahibi olacağına, işinde çok ilerleyeceğine, Allah’ın lütuflarını bulacağına, şifa göreceğine, işindeki verimliliğinin artacağına, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin yeni bir haneye kavuşulacağına, kendisini yüksek yetkiler ile üst mevkilere terfi ettirecek bazı çalışmalar ortaya koyacağına, hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına tabir olunur.

Rüyada hastalık haberi alıp ağlamak iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, deyim yerindeyse çevresinden yükselecek çatlak seslere taviz vermeyeceğine, hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının Allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, eğitim hayatında da ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına, maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına yorumlanır.

Tabirciye göre geçim derdinin biteceğine, borçlarının kapanacağına, hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza, hayatındaki bundan sonraki kısımlarında şansın kendisinden yana olacağına, gelirini büyük oranda arttıracağına, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, alacağı başarıların tatmin ve memnun olmasına yeteceğine rivayet eder.

Rüyada iyi haber alıp ağlamak iş arkadaşlarının kendisi için büyük bir şans olduğunun bilincinde olarak hareket edeceğine, hayatını gereksiz yere işgal eden, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, çok güzel ve hayırlı bir şekilde bir sorunun ortadan kaldırılması ile iş yerinde büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşanacağına ve çok güzel ve huzurlu günlerin görüleceğine, güzel fırsatların elde edileceğine, kardeşiyle arasındaki sorunları çözeceğine, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibi kimsenin edilen zararların telafi edileceğine, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, bazı kişilerle yaşanan tatsızlıkların son bulacağına, çok büyük iş deneyimi kazanılacağına ve aileden birine yapacağı bir iş için maddi ve manevi olarak büyük destek verileceğine, iyilik ve güzellik göreceğine, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada müjdeli haber alıp ağlamak uzun zamandan beri hayal ettiği ve elde ettiği zaman büyük bir başarıya ve hayırlı kazançlara sahip olacağı şeyleri alacağına, hoşlandığı kişiye içini açmaya karar vereceğine, kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine, işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine tabir olunur.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre mutlu olunacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine, işsiz ise bol kazançlı bir işe sahip olacağına, huzurunun artacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ölü haberi alıp ağlamak borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine, ayrıcalık elde edeceğine, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına, kendisine uygun bazı projelere girerek uzun bir zaman boyunca kendisine yarar sağlayacak kişiler ile tanışacağına, yakın zamanda tüm yatırımlarından oldukça büyük paralar kazanacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine, her zaman el üstünde tutulacağına, yaşanan sıkıntıların ardından çok hayırlı ve güzel günlerin geleceğine, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle sevdiğini yanında barındıracağına, eğer bekarsa, hayırlı bir eş ile evleneceğine delalet eder.

Rüyada sevinçli haber alıp ağlamak sağduyusu, yeteneği, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine, kazanılan paranın daha da arttırılacağına, rüyayı gören bir kadın ise hizmetkar edineceğine, çok iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına, idealist kimse olacağına delalet eder.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibinin deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, rahatının ve keyfinin yerinde olacağına, başının belaya girmeyeceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments