Rüyada Haber Duymak Görmek

Rüyada haber duymak görmek üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, yüzünün güleceğine, yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine, aslında çok mütevazı hayalleri olmasına rağmen kendisine mucize gibi gelecek olumlu gelişmeler yaşayacağına, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine delalet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin kara bulutların giderek kişi için her bir yeni günde yeni güzel gelişmelerin yaşanacağına, hayatını doyasıya yaşamak için gerekli olan imkânlara kavuşacağına, deneyim kazanacağına, aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, çok rahat bir hayat süreceğine, maddi anlamda güçleneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada haber duymak görmek sıkıntılarının biteceğine, kederlerinin son bulacağına, yardıma muhtaç bir dostunun teşekkür ve şükran duyacağı bir iyilikte bulunacağına, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, neşesinin yerine geleceğine, malını ve parasını sağlama alacağına delalet etmektedir.

Rüya alemine göre rüya sahibi kimsenin alınan kararlar sayesinde çok büyük zarara uğramaktan ve kötü durumlara düşmekten kurtulacağına, bir aile dostunun olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına, kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına, ömrü boyunca hanesinden hayır ve bereketin eksik olmayacağına, daha oturaklı, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine delalet etmektedir.

Rüyada haber duymak görmek başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına, hayat içinde çok rahat edeceğine, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, hayırlı, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, hikmete kavuşacağına, hanesine huzurun dolacağına, kolay yollardan kazanç elde ederek, yıpranmadan, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine, doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, üzücü olayların çok kısa zamanda unutulup yerini güzellikler ile geçen günlere bırakacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments