Rüyada Hacdan Gelen Görmek

Rüyada hacdan gelen görmek başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine, çok büyük ve hayırlı rızklar elde edeceğine, kazançlı bir iş kuracağına, zan altında bırakıldığı bir konuda gerçeklerin açığa çıkacağına, büyük başarı elde edeceğine, daha önce hiç yaşamadığı kadar özel duyguları yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin istediği evde oturacağına, yeteneklerini herkese ispat edeceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, nimetten ve paradan yana bolluk yaşayacağına, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına işarettir.

Rüyada arkadaşının hacdan geldiğini görmek kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından kurtulacağına, kendisine rakip olan insanların ortaya atacağı dedikoduları ortadan kaldıracağına, huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine alamettir.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kişinin kendisi ve ailesi için her türlü sorumluluğu çekinmeden rahat bir şekilde alacağına, iş hayatının düzeleceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına, bir fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek maddi anlamda kurtuluşu bulacağına, hayatının bundan sonraki kısmını yaşayacağı sıkıntılardan sonra çok farklı şekilde yöneteceğine, başarıları ile adından söz ettireceğine, bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada babaannenin hacdan geldiğini görmek yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına, çekilen sıkıntıların ve zorlukların son bulacağına, sevdikleri ile birlikte olacağına, rahat bir nefes alınacağına, kendisini çok rahat ettirecek bazı projeler ortaya koyacağına, dertlerin dermanının bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüya alimine göre rüya sahibi kişinin kendisini yıprattığı için yaşadığı sorunların boşa olduğuna, bu yüzden kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına, başarılarının daim olacağına işarettir.

Rüyada başkasının hacdan geldiğini görmek kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, büyük bir risk alınarak girilen bir işte hayırlı bir şekilde sonuca varılacağına, güzel bir geleceğin yaklaşmasına, saygınlık kazanacağına, arkasından gizli iş çevirenlerin ipliklerini pazara çıkaracağına, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına işarettir.

Tabirciye göre şans ve kısmet kapılarının önünde sonuna kadar açılacağına, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına ama sağduyu ile hareket edilip sorunların çözüleceğine, istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine, sorunlarının üstesinden hızlı bir şekilde geleceğine, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, rahatsızlık verecek bir durumun yaşanmasının önüne geçileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada çocuğunun hacdan geldiğini görmek iş konusunda çok büyük deneyimlere sahip bir kişi ile ortaklık kurulacağına, işlerinin kolaylaşacağına, zenginlik kazanacağına, yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine, işlerinin ve projelerinin kendisine başarı ve zafer getireceğine, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine tabir olunur.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kimsenin işlerinde istediği bereketi, verimi ve başarıyı yakalayacağına, bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, zarar edilen işlerin yoluna gireceğine, dualarının karşılığını göreceğine, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, ev sahibi olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kardeşinin hacdan geldiğini görmek hiç olmadık yerde çıkan bir sorunun kişinin sayesinde çözüme kavuşacağına, çok zorluk getirecek ve kişinin üzülmesine sebep olacak bir işin hızlı bir şekilde aşılacağına, hem maddi hem de manevi olarak güç ve kudret sahibi olacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, hayatının daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin artacağına işaret eder.

Rüya tabiri üstadına göre esenliğe ve feraha kavuşacağına, çok para kazanılacağına, önündeki en büyük engelleri kaldırarak yoluna bakacağına, kazanılan paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına, aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine delalettir.

Rüyada kızının hacdan geldiğini görmek iş hayatındaki yorgunluğunu atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, bulunduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı sayesinde terfi alacağına, karşısına kendisi için en ideal kısmetin çıkacağına, beklentilerin boşa çıkmayacağına, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin gönül hoşluğu yaşayacağına, kolay yaşamak için gerekli olan tüm koşullara sahip olacağına, karamsarlığa kapılmak, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına, başarısının arttıkça doğru orantılı olarak getiri sağlayacağına, imkânlarının çoğalacağına, kazancının çoğalacağına rivayet eder.

Rüyada kocanın hacdan geldiğini görmek sevdikleri ile artık hep bir arada olunacağına, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine, bilmek istediklerini öğreneceğine, dertlerine derman arayacağına, yeni iş kollarına girileceğine, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına alamet ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüyayı gören kişinin yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, şansının ve bahtının açık olacağına, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, hayır göreceğine, sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının keyfini süreceğine, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına inanılmaktadır.

Rüyada komşunun hacdan geldiğini görmek oturduğu evi değiştirip, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, dilediği gibi harcama yapacağına, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine, huzurlu ve sağlıklı olunacağına, kazançlı bir döneme girileceğine, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına alamet eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı görenin yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, yaşanan maddi ve manevi sıkıntıların bir bir ortadan kaldırılacağına, hayır duaları alınacağına, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, keyfinin ve rahatının yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada oğlunun hacdan geldiğini görmek şansının her daim kendisinden yana gideceğine, kendine olan özgüvenine kavuşacağına, çocuk sahibi olacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, her yönden mutlu ve başarılı olmaya, duygularını ve düşüncelerini çok daha rahat ifade edeceğine inanılmaktadır.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kimsenin gelişmelerin olumlu olacağına, sıkıntıların, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine, hayır ve iyilik dolu işler yaparak kendisini huzurlu hissedeceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının etrafındakileri kendisine imrendireceğine alamet eder.

Rüyada ölen kişinin hacdan geldiğini görmek kendisi için yeni bir yol çizeceğine, hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, sağlığının ve ağız tadının yerine geleceğine, kırgınlık yaşanan bir arkadaşla aranın düzeltileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kişinin keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, hayatına yeni bir yön vereceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, doğruluktan ve hak yolundan sapmayacağına, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hava Güney

Rüyamda hacdan gelen yaşlı bir çift var parkda namaz kılmaya yer arıyorlar bende evime davet ediyorum iki tane seccade serip burda kilabilirsiniz diyorum . Namazdan sonra bana bı poşette ne olduğunu görmediğim bir hediye veriyorlar.sofra kuruyorum yiyip içip gidiyorlar .