Rüyada Hamur Yoğurmak

Rüyada hamur yoğurmak rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, hayatından ve şansından yana razı geleceğine, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok başarı sağlayacağı bir dönemin başlayacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine tabir olunur.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, ayrılıklar olmadan uyum içinde yaşanacağına, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada arkadaşınla hamur yoğurmak kendi işini kurup başına geçeceğine, yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ayakla hamur yoğurmak işlerin yoluna gireceğine, hayırlı bir şekilde bitecek bir birlikteliğe başlanacağına, markasını duyuracağına, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına, olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, kendisini yavaş yavaş toparlayarak kötü bir kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada az hamur yoğurmak yakınlarından birinin vereceği destekle psikolojik olarak toparlanacağına, ağız tadının yerinde olacağına, sağduyusu ve ustalığı sayesinde karşısına çıkan sorunları hemen aşmayı başaracağına yorulmaktadır.

Rüyada baklava hamur yoğurmak hakça ve eşit bir şekilde bölüştürülen bir miras sayesinde geri kalan ömrünü huzur içinde tamamlayacağına, sırtındaki yükten kurtulacağına, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada banyoda hamur yoğurmak uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına, düşmanların yenileceğine, genç, deneyimsiz kişilere her zaman fikir olarak destekte bulunup, onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasına hamur yoğurmak elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, doğruluktan ayrılmayacağına, yüklü miktarda bir mirasa kavuşacağına, verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına, mevki veya kariyer için sürekli çalışmak yerine, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına, mal varlığının artacağına yorulur.

Rüyada beyaz hamur yoğurmak güzel bir hayat süreceğine, stresin ve üzüntülerin biteceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada börek hamuru yoğurmak kafa karışıklığından sıyrılacağına, hikmetli kimse olacağına, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına alamet eder.

Rüyada büyük hamur yoğurmak başarılarının sürekli artacağına, arsa veya gayrimenkul gibi değerli yatırımlar yaparak geleceğini düşünerek hareket edeceğine, aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada cevizli hamur yoğurmak çok hayırlı işler yaparak bol kazanca ve hayırlı rızka sahip olacağına, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada çiğ hamur yoğurmak sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, bolluk ve bereket içinde yaşanılacağına, çalışmaların hayırlı kapılar açacağına, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada cıvık hamur yoğurmak malının, parasının ve makamının artacağına, yapılan bir iş başvurusunun kabul edileceğine, yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine yorulmaktadır.

Rüyada çok hamur yoğurmak mal ve para biriktireceğine, yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine, günden güne daha artan başarılar kazanacağına yorulur.

Rüyada çörek hamuru yoğurmak aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, aile hayatı içinde kendisini çok sevindirip deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek bir haber alacağına, işyerindeki kendinden yaşça büyük birisinin sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ekmek hamuru yoğurmak küslüklerin, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine, çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine, sıkıntıların, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ekmek yapmak hamur yoğurmak kısmetinin çoğalacağına, hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, huyu ve karakteri ile kişiyi derinden etkileyecek bir bayanın karşısına çıkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada elle hamur yoğurmak az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, eline geçecek eşsiz fırsatları en doğru şekilde kullanmasını bileceğine delalet etmektedir.

Rüyada erişte hamuru yoğurmak parasal olarak çok iyi olunacağına, sevdiğine dört elle gönülden bağlanacağına, malvarlığının artacağına delalettir.

Rüyada erkeğin hamur yoğurması hiç olmadık yerde çıkan bir sorunun kişinin sayesinde çözüme kavuşacağına, makamının yükseleceğine, sevdiği insanlarla arasında mutluluk rüzgarları eseceğine inanılmaktadır.

Rüyada esmer hamur yoğurmak iyi geçiminin devam edeceğine, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada etli hamur yoğurmak kendisini çok rahat ettirecek bazı projeler ortaya koyacağına, rızkının bollaşacağına, iş hayatında çok kar edileceğine rivayet eder.

Rüyada fırında hamur yoğurmak mutlaka emeline nail olacağına, makam ve kariyer sahibi olunacağına, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada haşhaşlı hamur yoğurmak sevdiği kişiye yaptığı teklifi kabul etmesi sayesinde havalara uçulacağına, ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine, zarar edeceğini zannettiği bir işten kar ederek çıkacağına alamettir.

Rüyada irmikli hamur yoğurmak kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına, yeni gelişecek olayların hastalıklarının ve kötü günlerinin son bulmasına vesile olacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına alamettir.

Rüyada kakaolu hamur yoğurmak kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, hem iş, hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada karanlıkta hamur yoğurmak atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde büyük ilerlemeler kaydedileceğine, lüks içinde olacağına, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada kaynananın hamur yoğurması geçim kolaylığı içinde olacağına, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, hayatının güzelliklerle, kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine, işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kıymalı hamur yoğurmak elindeki bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgilere ulaşacağına, tartışmaların sonlandırılacağına, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kızımın hamur yoğurması hayırlı işlere para yatıracağına, rakiplerinin bir adım önüne geçeceğine, kısmetinin hep açık olacağına, kısa süre içinde büyük kazanç sahibi olunacağına, akıllıca ve isabetli kararlar verilmesi sayesinde rızkının her geçen gün artacağına, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine delalet eder.

Rüyada kocanın hamur yoğurması sıkıntılarını ve sorunlarını atlatması için çok etkili olacağına inandığı adımlar atacağına, verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına, silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına, büyük paralara sahip olacağına, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına ve dolu dolu, huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına, yeni gelir kaynakları keşfedeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada komşunun hamur yoğurması kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına, mesleğinde uzmanlaşacağına, rızkının da çoğalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kurabiye hamur yoğurmak sağlık problemleri nedeniyle zor günler geçiren bir kişiye maddi destekte bulunacağına, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına, dualarının ve hayallerinin gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada mantı hamuru yoğurmak işlerinin açılacağına, kem gözlü insanları etrafından uzaklaştırmaya, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına, işlerini çok hayırlı bir şekilde yoluna sokacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mavi hamur yoğurmak gün geçtikçe iş hayatında daha iyi olunacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına, çok para kazanacağına, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü bir araya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına, önemli bir konuda verdiği kararın sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına işarettir.

Rüyada mayalı hamur yoğurmak geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, iyi habere, hayırlı adımlar atacağına işarettir.

Rüyada mayasız hamur yoğurmak rızkın ve kazancın artacağına, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine, hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ölen kişinin hamur yoğurması ticaret hayatında garanti olacak bir yere geleceğine, önemli bir kişi haline geleceğine, iş hayatı içinde yaşadığı üzücü olaylardan kısa süre içinde kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölünün hamur yoğurması gönlünce ve istediğince bir hayat yaşayacağına, bir arkadaşı ile kardeşten öte olacağına, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada pasta hamur yoğurmak itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına tabir olunur.

Rüyada pekmezle hamur yoğurmak sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, büyük kazanç sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada pekmezli hamur yoğurmak ailesi ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sorunlarının biteceğine, çok büyük bir rahata ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada peynirli hamur yoğurmak çok iyi paralar kazanılacağına, sorunların atılacak zamanında ve doğru adımlar sayesinde sona ereceğine, deyim yerindeyse adeta ayaklarının yerden kesilmiş gibi hissedeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada pişi hamuru yoğurmak ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına, kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine, çok rahat bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada pizza hamuru yoğurmak düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada poğaça hamur yoğurmak nimet ve bolluğu yaşayacağına, muradına ereceğine, içinin mutlulukla dolacağına rivayet eder.

Rüyada salçalı hamur yoğurmak başarılı olacağına, zorluklarını aşmayı bileceğine, iş ortamında çektiği sıkıntılı durumları etrafındaki bazı kişilerin vereceği destek sayesinde ortadan kaldıracağına, huzurlu olunacağına yorulur.

Rüyada şekerli hamur yoğurmak dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, üzüntülerini ve sorunlarını sona erdireceğine rivayet eder.

Rüyada sert hamur yoğurmak kısmetlerinin ayağına kadar geleceğine, hastalıkların uzak duracağına, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sevgilinin hamur yoğurması fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, başarılı hamleler yaparak kötüye giden bir durumu tersine çevireceğine, alim bir kimse sayesinde dinde olgunlaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada siyah hamur yoğurmak sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine delalet eder.

Rüyada sulu hamur yoğurmak sabırlı olup, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine, çok büyük hayır duası alınacağına, çok istediği bir şeyin gerçekleşmeyeceğine alamettir.

Rüyada sütle hamur yoğurmak geçimini çok rahat şekilde sağlayacağına, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, dileklerinin gerçekleşeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada tarhana hamur yoğurmak amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına, etrafındaki insanların ısrarları ve destekleri ile yeni bir çalışmaya ya da projeye girileceğine, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine işarettir.

Rüyada tatlı hamur yoğurmak işlerinin bir düzene oturacağına, övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada teknede hamur yoğurmak epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına, anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine, sorunlarından samimi bir kişi sayesinde kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada tuvalette hamur yoğurmak hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, hem Allah katındaki hem de toplumdaki mertebesinin yükseleceğine delalet etmektedir.

Rüyada tuzlu hamur yoğurmak evlilik konusunda önemli bir adım atacağına, büyük başarı kazanacağına, yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine delalettir.

Rüyada tuzsuz hamur yoğurmak kendisini ailesine ve sevdiklerine adaması sayesinde huzur bulacağına, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına, kırgınların ve küskünlerin barışacağına alamettir.

Rüyada un eleyip hamur yoğurmak hayal edilen her şeye kavuşacağına, aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine, zengin bir hayat sürüleceğine yorumlanır.

Rüyada un görmek hamur yoğurmak işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, büyüklerine karşı saygılı ve vefalı biri olacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, çevredeki insanlardan destek alınacağına, yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, seçeceği eşin ailesiyle iyi geçineceğine işaret etmektedir.

Rüyada yağlı hamur yoğurmak sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zamanda kurtulup ferahlığa çıkacağına, ailesi ve sevdikleri ile her geçen gün daha bir kenetleneceğine, hayatın rüya sahibine, mutluluk, zenginlik, sağlık ve hayır getireceğine alamet eder.

Rüyada yerde hamur yoğurmak bol muhabbette olacağına, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, kişinin günahlarına tövbe etmesine yorulur.

Rüyada yeşil hamur yoğurmak moralini bozduğu bir kişinin gönlünü alacağına, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada yufka hamuru yoğurmak büyük bir zenginliğe sahip olacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapması sayesinde zenginliği yakalamayı başaracağına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına yorumlanır.

Rüyada yumurtalı hamur yoğurmak akrabalar ile bağların daha da kuvvetleneceğine, çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yumuşak hamur yoğurmak iyileşme göstereceğine, hayırlı bir işe iştirak edileceğine, kısmetlerinin ve şansının artacağına rivayet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
dery

??‍♀️ Ruyamda hamur yoguruyordum ama civik degildi sert gibiydi ama rahat yoguruyorum.. etraf aydinlik degil gibi hatirliyorum.. hamura un serpistirerek devam ettim yogurmaya cikolata sosu mu kakao mu net animsamiyorum ama ikisinden birini koyup hamurum kahverengi oldu yogurmaya devam ettim.. hamuru isi olan bir yere tutmusum guya, ortasi kabardi yuvarlak daire seklinde.. hayir olsun insaallah ??‍♀️

dery

??‍♀️?

Sıla Akten

Rüyada sirke ile hamur yoğurduğumu gördüm. hamuru yoğuran kişi bendim bunun anlamı nedir acaba

Sıla Akten

Teşekkür ederim ?

Ekin

Rüyamda koskoca bir leğende bir sürü bembeyaz parlak bir hamur yoğuruyordum. Hamur sertti elastikti.

Zehra

Rüyamda köydeki evimizde hamur yoğuruyordum amcanın kızı,oğlu, kardeşim de yanımızda. Amcamın kızı neden küsüyorsun diyor amcamın oğlu için karisinin hasta olduğunu söylüyor. Ben de küs olmadığımı konuştuğumu söylüyorum Daha sonra fırında çırayla ateş yakıyorum. Kalmak isterseniz pişirecegim şimdi diyorum

Ankara

Rüyamda annem hamur gibi tarhana yoğurmuştu yanında elekde vardı sofra bezini serip kurumaya bırakacaktık o arada komşu a tarhana mı yaptınız sız bölemı yaptınız dedı tesekkur ederim rüya yorumunuz için şimdiden