Rüyada Hamur Yoğurup Gözleme Yapmak

Rüyada hamur yoğurup gözleme yapmak kazancının helal para olacağına, problemlerinin çözüleceğine, gireceği işte patronluğa kadar yükselerek çok daha başarılı adımlar atılacağına, kötü işlere girmeyeceğine, hane içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, yakınları ile gönül ve fikir birliği edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibinin eşinden fayda göreceğine, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, özellikle bu dönemde alacağı kararlardan dolayı ileriki zamanlarda pişmanlık veya sıkıntı duymacağına, her anlamda rahatlayıp zenginleşeceğine, elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada hamur yoğurup gözleme yapmak aile içinde her şeyin yolunda olacağına, maddi açıdan zarar getirecek bir işten uzaklaşılacağına, mutlu bir hayat kuracağına, yeni bir haneye kavuşulacağına, zenginlik ve bolluk içinde olacağına, borca düşmüş bir ahbaba yardım edeceğine inanılır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre başarılarının artacağına, işlerin artacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, uzun ve hayırlı bir ömre, sorunların kısa sürede aşılacağına, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine delalettir.

Rüyada hamur yoğurup gözleme yapmak insanlara yol göstereceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına, hayattan yana her istediğini elde edeceğine, sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Ulemaya göre girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, rahata kavuşacağına, feraha ereceğine, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, rakiplerine karşı üstünlük kazanacağına, çok daha büyük ve daha dikkat çekici şeyler yapmak için sermaye elde etmesini sağlayacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments