Rüyada Hanımını Aramak

Rüyada hanımını aramak gelecekte yüzünün güleceğine, kurulu bir düzeni olacağına, deniz aşırı işler yapılacağına, düşmanını alt edeceğine, işinde büyük başarılar alacağına, eğer rüya sahibi kadınsa çok anaç olacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kimsenin varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına, para sıkıntısından kurtulacağına, tüm zorlukların ve kötülüklerin üstesinden gelme konusunda kendine olan özgüvenini arttıracağına, hayatının yoluna gireceğine, yaşanan olumsuzlukların tersine etki göstererek kişiyi güçlükler karşısında daha dirayetli biri haline getireceğine, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada hanımını aramak isteklerin tek tek yerine geleceğine, bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, yeni gelişmelerin kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, itibar edineceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin kısa sürede hayatın düzene gireceğine, kötülüklerden uzak olacağına, rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, kimseyle küs olmadan, kırgınlıkları unutarak yola devam edileceğine ve kendi kararlarının arkasında durup, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, borçların kısa süre içinde ödeneceğine, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada hanımını aramak işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine, en iyi işlerde çalışacağına, sağlığına zeval gelmeyeceğine, hayatının mutluluk içinde geçeceğine, tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına, çok iyi atılımlar yapılacağına, güleceğine, eğleneceğine ve kahkahalara boğulacağına işaret eder.

Rüya yorumcularına göre aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına, kusursuz bir yaşama kavuşacağına, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments