Rüyada Hasta Kedi Görmek

Rüyada hasta kedi görmek kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, yaşadığı gergin ve zor günleri arkasında bırakacağına, korkularını yeneceğine, iş ile ilgili her gün yeni çalışmaların ortaya konacağına, ticaret ehli kimse haline geleceğine inanılmaktadır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, çok büyük bir topluluğa konuşma yapacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, işinde herkesten bir adım önde olacağına, kötü günlerinin unutulacağına, zorlukların ve engellerin aşılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz hasta kedi görmek işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine ve hayatta çok başarılı olacağına, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, kötülüklerden uzak kalacağına, işyerindeki uzman kişilerin bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine delalet etmektedir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kimsenin hayatını baştan aşağı değiştireceğine, kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına, kısmetlerinin bol olacağına, rahata ereceğine, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evde hasta kedi görmek günahlarından tövbe etmeye, yaptığı her çalışmada daha çok ses getireceğine, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına inanılmaktadır.

Rüya manasına göre rüyayı görenin ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine, kötülük yapmak isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hain planlar yapan bir kimseyi alt edeceğine, hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, elinde bulunan imkânları yetenekleri ile birleştirerek çok hayırlı işlere imza atacağına, paraya ve mutluluğa kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada gözü hasta kedi görmek bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, aldığı eğitimin kendisine hem ticaret hem de sosyal hayatta sayısız avantaj, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, yaptığı yatırımlardan hayır göreceğine, yeni bir iş olanağı yakalamaya, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kişinin hiçbir vakit geçim zorluğuna ve yokluğa düşmeyeceğine, hayatının düzene gireceğine, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu hissetmeyeceğine, yapacağı işlerden karlı çıkacağına, refah düzeyinin artacağına, mal ve para biriktireceğine, çok büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, canını ve malını garanti altına alacağına inanılmaktadır.

Rüyada yavru hasta kedi görmek yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, eğitim hayatında başarıların artacağına, kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına, hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine alamet eder.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı görenin hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, bir insanın hayatı boyunca olmak istediği en üst düzeye geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada zayıf hasta kedi görmek dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine, önemli ve ciddi işler yapacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, rahat bir hayat yaşanacağına, ticaretinin hızlanacağına, hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine rivayet eder.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin sorunların kısa bir sürede çözüm bulacağına, hayal edilen şeylere kavuşulacağına, çok rahat bir hayata adım atacağına, ev sahibi olacağına ve atacağı adımlar sayesinde kendisine yüklü miktarda kazanç getirecek bir işe gireceğine, borçlarının azalacağına, pek çok olumlu gelişmelere delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Salih emre yavuz

Rüyamda çalıştım işyerinde üst yöneticilerden biri gelmişti ve bize iyi niyetli davranmamız gerektiğini konu hakkında eğitim vermek istediğini söyledi bir koli vardı ve içerisinde hasta yavru kediler sen 1 tane seçmemiz gerektiğini söyledi ben ise halsiz sarı renkte yavruyu elime aldım üşüdüğünü hissettim onu cebime koyduğumu gördüm.
Yorumunuzu merak ediyorum en kısa zamanda cevaplamız dileğiyle hoşçakalın

Mehmet

Merhaba
Rüyamda benim kendi kedim evde mutfakta arkası dönüktü yanına gittim sevmek için bana doğru dönünce baktım ki çok hasta ağzı yüzü kan heryeri iltihap bitmiş yani zorla duruyor çok üzüldüm kedime

Cansu

Rüyamda siyah kedi inliyordu gozleri kızarmıştı yanına gidip dokununca bir baktim elime kanı bulasti anneme haber verdim binadan iceri girmek isterken baska bir kedi benimle birlikte iceri girmek istedi bu da beyaz bir kediydi bende eve dogru kosarken annem kapiyi acti kedi hala beni kovaliyordu eve girmek istedi ama ben hemen içeri girdim annem de kapiyi kapatti

Aleyna

Gündüz niyetine rüyamda arkadaşlarım ile dışarı çıkmıştık bir kafenin kedisi geldi kucağıma oturdu sevdim onu meğerse kedide deri hastalığı varmış tüylerini döktü üzerine özellikle kuyruk tüyünü hatırlıyorum sonra onu alıp doktora götürmek istedim onun tüylerine değince benimde ellerim kaşınmaya yanmaya başlamıştı
Hayrolsun inşallah

Ferda

Gündüz niyetine
Rüyamda başka bir eve taşınmıştık ve tuvaletin ev halkı tarafından pis bırakıldığını gördüm ve hemen o anda kedimin hasta oldugunu ve ölmek üzere olduğunu gördüm ve aglıyordum ve hemen veteriner e götürmek için çabalıyordum

gögöz

rüyamda yavru kedi gördüm ve hasta olduğunu söylüyolardı. bende bende olan hastalıklar onu bu şekilde kabul ederim diyip seviyordum siyah renkti ve kafasında beyazlıklar vardı. öyle şefkatli isteyerek seviyordum ki uyanınca etkisindeydim.

Merve

Gündüz niyetine rüyamda kedim sokaktaydı çöpten yemek ararken ceviz kabuğu yemiş ve damağına saplanmıştı, yavrumu bulduğum gibi hemen veterinere götürdüm, damağına saplanan ceviz kabuğu ve dişleri çekilde iyi olacak dendi.İnşaALLAH hayırlar olsun yorumlarsanız sevinirim.Saygılar