Rüyada Hastalığın İlerlediğini Görmek

Rüyada hastalığın ilerlediğini görmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına, aile içinde saadetinin artacağına, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, rahat edileceğine, istediği işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin girdiği her işte çok başarılı olacağına, ailesi, akrabaları, iş arkadaşları gibi sürekli yakınında olan kişiler ile hep iyi geçineceğine, sağlıklı bir hayat sürüleceğine, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine alamet eder.

Rüyada hastalığın ilerlediğini görmek kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına, ele geçen kazancın artacağına ve bu sayede sevdiklerine küçük süprizler yaparak onları sevindireceğine, moralinin, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, planlarının işe yarayacağına, hayatındaki engellerin teker teker ortadan kalkacağına, kendisini daha iyi bir çevreye sokacağına, kişinin farkında olmadığı bazı tehlikeli durumlarda aile yakınlarının desteği ile yara bere almadan ve fazla zarara uğramadan olaylardan sıyrılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin haneye bolluk ve bereket geleceğine, hayırlı yollar keşfedeceğine, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, alacağı karardan sonra tüm düzeninin değişip, yeni bir hayata başlayacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, rahat edeceğine inanılır.

Rüyada hastalığın ilerlediğini görmek ettiği bir zararını tamamen kapatacağına, beklemediği bir anda kazanacağı mala ve karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete, dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına inanılır.

Rüya alimine göre mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, işsizin iş bulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, yavaş yavaş kurtuluşa kavuşacağına, yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments