Rüyada Hastalıktan Kaçmak

Rüyada hastalıktan kaçmak sevdiklerine güzel sözler sarf edeceğine, hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine, hayırlı ve de uğurlu olacak girişimlerde bulunacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, stresinden, sıkıntısından ve kuruntusundan uzaklaşıp, kafa dağıtacağına, sağlığının ve mutluluğunun yerine geleceğine inanılmaktadır.

Rüya alimine göre rüyayı görenin kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına, insanlara öncülük edeceğine, işe giren herkesin kalkınacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, el attığı her işte kendisi için hayırlı olacak şeyler ile karşılaşacağına delalettir.

Rüyada hastalıktan kaçmak sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, ailesi ile mutlu olacağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, yaşamındaki huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kişinin üst düzey bir yöneticinin desteğinin alınmasıyla yüksek maaşlı bir mevkiye terfi alınacağına, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine, kendisini korumaya alacağına, dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada hastalıktan kaçmak kurulu düzeninin sürüp gideceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine, esenlik, rahatlık ve ferahlık bulacağına, bir bebek sahibi olunacağına, hasret ve özlem gidereceğine, evliyse aşk tazeleyeceklerini, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine işaret etmektedir.

Rüya alemine göre rüya sahibi kişinin sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, sürekli kazanç elde edilip zarara uğranmayacağına, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, moralini bozduğu bir kişinin gönlünü alacağına yorulur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Burcu

Merhaba rüyamda evimize yurt dışından çok sevdiğim misafirler gelmişti.Geldiklerinden birsüre sonra vücutlarında bazı bulaşıcı hastalıklar olduğunu gördüm ve bunu öğrendikten sonra sürekli evde onlardan kaçmaya uzak durmaya başladım.

Burcu

Çok teşekkür ederim

Nisa

Rüyada Salgin bir hastalik gormustum ve yurtdışında ydi bizide orada tuttular sonra hiç tanımadığım benim yaşlarımda bir kız geldi ve beni goturebilecegini söyledi bende ailemi birakip onunla gittim ve Türkiye’ye geldik sonrada uyandim

Serdar

Merhaba,
Gündüz niyetine.
Rüyamda insanların hastalıklı olduğunu düşünerek kimseye dokumamaya çalışıyoruz. Yanımda kız arkadaşım var. Yolda kimseye dokunmadan yürüyoruz. En son evin asansöründe başkaları ile karşılaşıyoruz. Bir şekilde onlardan kurtulup yalnız başınıza yukarıya çıkıyoruz.