Rüyada Hayalet Saldırması

Rüyada hayalet saldırması sağlıklı ve güzel evlatlara sahip olunacağına, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin artacağına, kendisini çok seven bir kişi ile dünyaevine gireceğine, istenen her şeye çok kısa bir süre içinde ve çok sıkıntı çekmeden kavuşulacağına, kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine yorulur.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, çektiği sıkıntıları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, başarıların her geçen gün çoğalacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada hayalet saldırması büyük beklentilere girmeyerek, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, çok büyük bir rahata ereceğine, başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine işaret etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin mali anlamda rahatının yerinde olacağına, güzel ahlakı ve iyi kalbi sayesinde Allah’ın sevgili kulları arasında olacağına, yaptığı işlerde her zaman çok büyük başarılar göstereceğine, hayır getirecek noktalara gelineceğine, Allah yolunda bazı hizmetlerde bulunup mazlumlara yardım ederse kısa zaman içinde hayallerini gerçekleştirebileceğine, yediği ekmeğin verimli olacağına işaret eder.

Rüyada hayalet saldırması tüm sıkıntıların giderileceğine, adını işiyle duyuracağına, kazancını günden güne daha da arttıracağına, çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına, alacağı sevinçli bir haber sayesinde iş hayatı için yeni bir yol haritası çizeceğine ve bu sayede çok daha güzel bir hayat kuracağına inanılmaktadır.

Yorumcuya göre rüyayı gören kimsenin her şeye karşı hazırlıklı olduğuna ve bir kişi tarafından planlanmış olan küçük ama kötü bir olaydan sonra rüya sahibinin bu kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, yapılacak olan bazı girişimler sayesinde kısa zamanda büyük bir şöhrete sahip olunacağına, ortaya çıkacak bazı sorunlardan kurtulacağına, günlerin hiç olmadığı kadar hareketli ve heyecanlı geçeceğine, sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, sosyal çevrede güzel değişikliklerin olacağına rivayet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ibrahim

bir odada tutsaktık ve yanımda 2 kişi vardı onlarla beraber tutsaktık karşı taraf 3 kişiydi süvari gibileerdi sonra kılıçı gördüm elimi uzattım aldım süvariye benzerlerle kavga ediyordum durmadan kılıçı savuruyordum kendimide yaraladım onlarıda yaraladım sonra 3 kişi daha geldi beyaz hayalet gibiydi ayakları yok havada süzülüyorlardı sonra onlarla konuşmaya başladım. sonra kalktım

Sevgi

Ruyamda etraftan hayalet gibi bir cok efsunlu varligin saldirdigini gordum. Şehadet getirdigimde ve her hangi bir dua ettigimde yok olduklarini farkettim. Bu şekilde belki 10 larca kere dua edip şehadet getirdim. Baska insanlara da boyle yapmalarini soyledim ve diger insanlarin da aynisini yaptigini gördüm. Dualari sesli soyluyordum ve hayalet veya herneyse onlardan korkmuyordum. Basta korksam da dua edip yok olduklarini gordukce korkum gecti