Rüyada Hayrat Görmek

Rüyada hayrat görmek daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, girdiği işlerde herkesin imrenerek ve kıskanarak bakacağı bazı çalışmalara imza atacağına, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, iyi bir maaşla yeni bir işte çalışacağına, karşısına çıkacak aksiliklere ve engellere takılmayacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine delalettir.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı görenin hasret giderileceğine, hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, elde avuçta bulunan paralar ile girilen işte meslek açısından çok üst noktalara gelineceğine, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine, mal mülk sahibi olunacağına delalet eder.

Rüyada hayrat görmek sevdiği kişilere yardım edeceğine, kasasının gittikçe ağırlaşacağına, alım zorluğu yaşamayacağına, atılacak akıllıca ve başarılı adımlar sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edileceğine, aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına delalet etmektedir.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, tüm yaşamını dini inancı doğrultusunda şekillendireceğine, büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına, kendisi ve ailesi için her türlü sorumluluğu çekinmeden rahat bir şekilde alacağına, işlerinde herhangi zarara uğramayacağına, kendisini mutsuz hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden arınacağına alamettir.

Rüyada su hayratı görmek geçiminin kolaylaşacağına, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine, ticarete atılacağına, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına, sorunlarının azalacağına delalet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre rüyayı görenin huzur içinde yatacağına, borçların kısa sürede ödeneceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla işle uğraşılacağına, çok büyük ve kazançlı projelere imza atacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, sorunlarını halletmeyi bileceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nahide

Merhaba rüyamda ailece bir düğünden çıkıyoruz.Köydeki evimize uğruyoruz.Aslında o gerçekte bizim evimiz değil. Evin kapısının önünde bir Hayrat var. Hayratin sağ ve üst duvarını yemeyeşil bir sarmaşık kaplamış. Hayratin üzerini elimle eşiyorum. İki tane yanyana yatan kadın mezarı. Ben eşince kadınların vücudu ortaya çıkıyor ve bir tanesi kipirdamaya başlıyor. Ben de tekrar üzerini örtüyorum. Ama ilk olduğu gibi tam örtemiyorum. O sırada annem içerden çıkıyor. Tekrar arabaya biniyoruz. Teşekkürl

Nahide

Teşekkür ederim.Allah razı olsun