Rüyada Hayvan Tarafından Kovalanmak

Rüyada hayvan tarafından kovalanmak çok mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olacağına, kısmetinin açılacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, parasızlıkla, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini geride bırakacağına, bir fırsatı en doğru ve en akıllı şekilde kullanmayı başarıp, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına, rakiplerini alt edeceğine, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, dertlerin biteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına, geleceğinin kendisine hayır ve mutluluk getireceğine, kişinin günahlarına tövbe etmesine, sorunların ancak birlikte hareket edilerek çözüleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada boynuzlu hayvan tarafından kovalanmak deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, hem dini hemde dünyevi meselelerde kendini geliştireceğine, hiç olmadığı kadar mutlu olacağı ve ferahlığa çıkacağı bir döneme gireceğine, sıkıntılarından ve sorunların kurtulacağına, illet bir hastalığa yakalanmayacağına, karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına tabir olunur.

Rüya manasına göre rüya sahibinin kariyerinin yükseleceğine, hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, yüklü miktarda bir mirasa kavuşacağına, sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine, insanlar tarafından tanınan biri olacağına yorulmaktadır.

Rüyada büyükbaş hayvan tarafından kovalanmak büyük atılımların yapılacağına, kendisiyle gururlanacağına, keyfinin yerine geleceğine, ortak edineceğine, gayrimenkul işine girileceğine, kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kimsenin kötü durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine, ele geçen kazancın çok artacağına, uğranılan zararların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, kazançlı işlere girmenin yollarını bulacağına, rahat ve güzel günler geçireceği günlerin geçici değil, bir ömür olacağına, borçların sonlandırılacağına delalet eder.

Rüyada vahşi hayvan tarafından kovalanmak eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine, üzerindeki ağır yüklerin biraz olsun hafifleyeceğine, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, hayırlı yollardan kazanılacak paralar ile girilecek işlerde başarılı olunacağına, kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya alemine göre rüya sahibi kişinin mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, büyük sıkıntıları olmayacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine, büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine, çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine alamettir.

Rüyada yırtıcı hayvan tarafından kovalanmak yeni bir eve taşınacağına, gireceği işlerde başarı elde edeceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, başarılı işler sayesinde rüya sahibinin her zaman daha çok ve daha az zahmet çekerek kazanacağına, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına, trend olan bir markanın başına geçileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibi kişinin acıların ve gözyaşının dineceğine, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, kazancının da mutluluğunun da artacağına, çok zengin olacağına, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, yükseleceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bahar

Merhaba rüyamda kuzenimle geniş çukur gibi girdili çıktıli alandan yukarı tırmanmaya çalışırken çıkamayip geri dönmek için arkamıza baktığım da yırtıcı vahşi iki hayvan görüyorum ve saldirablirler sessizce geçelim diyorum tam yanından geçerken kovalamaya başlıyorlar ve Bi anda elimde kedilere verilen yas mama tarziı bisi var açıp koşarken elimi arkaya uzatıp ısır ağı an ağzına doğru verip kaçıyoruz öle kurtuluyoruz ordan nedemek acaba bu

Özlem

Rüyamda öncellikle üç kişi beni öldürmek için kovalıyordu bağırıyordum kimse sesini duymuyordu kacmaya başladım dışarı çıktım bu defa dünya yok olmaya başladı her yer yıkıliyordu dağlar ağaçlar yine kaçıyordum bu sefer türünü hiç bilmediğin simsiyah köpek gibi bir şey ama köpek değil kırmızı gözleri kocaman ağzı vardı o hayvan beni kovalamaya çalışıyordu biraz korkunçtu anlamı ne acaba

Zeynep

Rüyamda köyümüzün yolunda bi kaç kişi ile oturuyordum ve yol karşısındaki dereden 3 gergedanın bize doğru geldiğini gördük ve hepimiz kaçtık bir kaç kişi evlerin olduğu yöne girdik ancak kardeşim farklı yöne girdi ve hayvanlar onun peşine gitti sonra uyandım zaten kardeşim adına korkmalı mıyım

Gözde yılmaz

Rüyamda ellerimi yıkamak üzere sabunluyordum bu arada etrafımın kedi dolu olduğunu görüyorum bi anda kediler köpekler ve keçiler beni kovalamaya başlıyor Bende hızla koşuyorum kaçmaya çalışıyorum,bu arada hamile olmadigim halde rüyada hamileyim.

Anonim

Oturduğum sitede gerçekte görmediğim iki hayvan gördüm ve sanki daha önce yaşanmış ve biliyormuşum gibi kaçmaya başladım sadece ben değil bir kaç kişiyi daha kovaladılar, kaçıyoruz ve birden önümüzde beliriyorlar yani çok hızlılar herkes yardım edecek birini bulmak istiyor en sonunda ben onları atlatıp birinden yardım istiyorum ayrıca abimle bir kaç gündür küs olmamıza rağmen rüyamda yazışıyorduk.

Anonim

Açık bir alandaydım, aradan çok fazla vakit geçmeden, bazı sesler duymaya başladım. Kafamı çevirip baktığımda bir sürü hayvanın üzerime doğru geldiğini gördüm,(hayvanların çok tehlikeli bir deniz canlısı olduğunu biliyordum,korkunç ve karmaşık sesler çıkartıyorlardı. Hayvanlar rüyada tanıdık geldikleri halde gerçek hayatta hiç görmediğim ve bilmediğim canlılardı.) bundan ötürü bende onların koştuğu tarafa doğru korkuyla koşarken, onlar benden daha hızlı koştukları için arkamdan gelen hayvanın bir tanesi sert bir biçimde kafama vurdu ve beni yere düşürdü sonrasında etraf karardı ve galiba ölmüştüm.