Rüyada Hıdırellez Görmek

Rüyada hıdırellez görmek sırtının pek olacağı noktalara çıkacağına, büyük bir özgüven kazanılacağına, kazancın artacağına, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, hayatına yeni bir yön vereceğine, mutlu günlerin yaşanacağına, rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek ile daha büyük çalışmalara girmek için adım atacağına rivayet eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin başarılarının artacağına, yüzünün güleceğine, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine, güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına, bolluğun sürekli olacağına, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, kendisi için çok önemli ve büyük adımlar atacağına inanılmaktadır.

Rüyada hıdırellez görmek ilerleyeceğine, bilgi sahibi olacağına, zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, Allah’a sığınıp dua etmesi sayesinde yakın bir zaman içinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına, malının artmasına, bereketlenmesine, yaşamın kolay hale geleceğine, gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya manasına göre rüyayı görenin çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına, üzüntüsünün ve ağırlığının kaybolup gideceğine, aile bireyler içinde tartışmaların çıkmasına sebep olan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz diken kimselerle savaşacağına, her şeyin istediği yönde ilerlemeye başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada hıdırellez görmek yapılacak bir atılımın epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına, kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, makbul olandan vazgeçmeyeceğine, büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine, büyük mutluluk duyacağına yorulmaktadır.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibinin çok büyük ve derin değişimler geçirileceğine, sevdiği birinin zarara girmesine engel olacağına, sorun yaşayan bir dostunun yanına gidip kendisine her konuda destek olmaya çalışacağına, hayır işleri yapacağına, çok mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine delalet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Elif

Ruyamda barbunya yapmışım yaşlı komsuma vermek için ağaçkaşığa koydum ıcımden hıdırellez dıyom barbunyalara bakıym uyandım

Canan

Rüyamda hıdrellez günümüymüş güzel biryere dışarıda oturuyordum. Tanımadığım insanlar vardı. Çok mutlu ve huzurluyum.