Rüyada Hindistan Görmek

Rüyada hindistan görmek rahatsızlık verecek bir durumun yaşanmasının önüne geçileceğine, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine inanılır.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına, endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan arınacağına, ağız tadı ile yaşanacağına, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, hayatı için büyük neşe kaynağı olacak olaylara gebe kalınacağına, rızkın kesilmeyeceğine, sorunların çözümü için sürekli kendisine danışılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada hindistan görmek düşkün kimselerin elinden tutarak Allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine, geçim derdi nedir bilmeyeceğine, sorunlarını değer verdiği kişilerin alacağı yardımlar sayesinde yakın bir süre zarfında sonuca ulaştıracağına, yakın çevresinin iyi gününde de, kötü gününde de yanlarında olacağına, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, güzel evlatlar yetiştireceğine alamettir.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibinin bedeninin şifaya kavuşacağına, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına, son zamanlarda yaşanan gelişmelerin hayırlara vesile olacağına, sorunlarını çözeceğine rivayet eder.

Rüyada hindistan görmek mutluluk dolu bir hayata sahip olacağına, hastalıklara şifa bulunacağına, her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına, yaşamının büyük bir lüks içinde geçeceğine, yakın bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, ters giden durumları düzeltmek için atılan adımların fayda getireceğine yorumlanır.

Tabirciye göre rüyayı gören kimsenin iş hayatında sevdiği kişileri yanına almak için elinden gelen her şeyi yapacağına, bir durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine, büyük başarıların ve kazançların kapısını açacağına, çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına, hayat içerisinde çok mutlu olunacağına, sevdiği kişilerle birlikte atacağı adımlar sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına ve yaptığı hataları kısa bir zaman içinde telafi edeceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Martesana

Ruyamda sebebini hatirlayamadigim bir amac icin hindistana gidiyorum.orada yari hint yari turk bi aile ile bulusuyorum, aileden 2 kisi bana yardimci olmak istiyor.dag tepe zorlu patikalar falan asiyoruz surekli, cok yuksek kayaliklara cikiyoruz veya iniyoruz.her zorlukta yerliler bana yol gosteriyor ilk basta korkup yapamam diyorum ama cesaret geldiginde yerlilerden bile daha iyi ustesinden geliyorum. Bir gece, bulundugumuz yerin en yuksek kayaligina cikip gozyuzunu ve asagidaki sehri izliyorum

Cansu

rüyamda hindistana gittiğimi ve orada çok iyi bir gençle evlendiğimi gördüm. Ailesi ile ailem kaynaşmaya başladı yemek kültürlerini öğrenmeye başladık iyi insanlardı. (Bu arada ben gercek hayatta evliyim ve 1 cocugum var)

Cansu

tesekkur ederim