Rüyada Otobüs Binmek

Rüyada otobüs binmek kendisini yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına, gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, düşmanların yenileceğine, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüya tabircilerine göre hayallere kavuşulacağına, kalbinden geçen tüm dileklerine kavuşacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, düşünmeden yapılan maddi bir yatırım sonucunda herhangi zarara uğramayacağına, parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, derdin ve sıkıntının biteceğine tabir olunur.

Rüyada abiyle otobüse binmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, kazancını arttıracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ablayla otobüse binmek sorunlarını sevdiği kişilerden alacağı destek ile kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, muradını alacağına, aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada ailece otobüse binmek her zaman sosyal biri olacağına, sağlığın günden güne iyiye gideceğine, sırlarını kimseyle paylaşmadan, açık vermeden, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ailecek otobüse binmek eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine, istenen her şeye sahip olunacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına alamet eder.

Rüyada akrabalarla otobüse binmek önünde güzel ve başarılı günler olacağına, her konuda gönlünden geçenlerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, yavaş yavaş toparlanarak, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada akşam otobüse binmek kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine, çok güzel günler görüleceğine, yeni girişimlerde bulunacağına yorulur.

Rüyada askeri otobüse binmek sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada başka otobüse binmek zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine, düşmanların yenileceğine tabir olunur.

Rüyada bavulla otobüse binmek başının hiç dara düşmeyeceğine, elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine, makam ve kariyer sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bebekle otobüse binmek sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine, hasta kimselerin iyileşme sürecine gireceklerine, geçimsizliklerin bitip, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada bornozla otobüse binmek rızık bolluğu içinde olacağına, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada boş otobüse binmek yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına, uzun zaman sonra çok sevineceği olaylar yaşayacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine, çok iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına alamet eder.

Rüyada çocuğu otobüse bindirmek borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına, sadece bu dünya için bir şeyler yapmakla kalmayacağına ahiretini de düşünüp hayırlı adımlar atacağına, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada cumhurbaşkanıyla otobüse binmek eşsiz fırsatlar elde edeceğine, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, rakiplerine karşı kazanacağı galibiyetin iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada dar otobüse binmek Allah’ın kendisini kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine, bir iş sayesinde kendisine yeni ve hayırlı kapılar açan kişiler ile tanışacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, işlerin büyük kazanç kapıları açacağına işarettir.

Rüyada deniz otobüsüne binmek hayatın karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına, sevdiği ile birlikte uzun soluklu olacak bir aile hayatının ilk adımlarının atılacağına, eline geçen bütün fırsatları çok hayırlı ve çok doğru şekilde değerlendireceğine ve kazancının çok büyük olacağına alamettir.

Rüyada düğün otobüsüne binmek arzularına kavuşacağına, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada durakta otobüse binmek kendisine ön ayak olacak kişilerin karşısına çıkacağına, yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, hobilerine eğileceğine inanılmaktadır.

Rüyada duran otobüse binmek ele geçen kazancın artacağına ve bu sayede sevdiklerine küçük süprizler yaparak onları sevindireceğine, şansının döneceğine, bazı kişileri cezalarını çekmeleri için kolluk kuvvetlerine vereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski otobüse binmek yaşam sevincinin geri geleceğine, çevresindeki güzel, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının artacağına, sorunlarını çözeceğine inanılır.

Rüyada gece otobüse binmek Allah’ın kendisine en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, mutluluk verici haberlerin alınacağına, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine yorumlanır.

Rüyada gelinle otobüse binmek çok büyük bir mutluluk ve huzur ortamı sağlayıp iş hayatında daha başarılı olunmasına çalışacağına, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, yeni bir ortama gireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada gelinlikle otobüse binmek rahat bir nefes alacağına, saklı kalmış yeteneklerini keşfedeceğine, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine alamettir.

Rüyada geniş otobüse binmek yaşanan güzel günlerin ardından daha daha güzel olayların yaşanması ile birlikte çok keyifli hale geleceğine, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına, daha kolay, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına yorulur.

Rüyada hac otobüsüne binmek büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, özel yaşamında beklenmedik iyi gelişmeler sayesinde yalnızlıktan kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hamileyken otobüse binmek içinde bulunduğu sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtulacağına, elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, kendisi gibi iyi niyetli kişilerle güzel, keyifli günler geçireceğine delalettir.

Rüyada hareket eden otobüse binmek eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, aile içerisindeki herkesin birbiriyle iyi anlaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada hızlı otobüse binmek karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına, kendisini kötü hisseden ya da zorluk yaşayan arkadaşlarına en gerekli zamanlarda yardım eli uzatacağına, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine ve mutlu olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada iett otobüse binmek rahatsızlığından kurtulacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine yorulur.

Rüyada işçi otobüsüne binmek yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine işaret eder.

Rüyada karanlıkta otobüse binmek yakınındakileri ve değer verdiği doslarını her zaman destekleyeceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, birikmiş parasının olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada karda otobüse binmek hayatının zaferlerle dolacağına, huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, rızkının genişleyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kardeşle otobüse binmek kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, barış ve sevgi ortamında bulunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kırmızı otobüse binmek kişinin tüm problemlerinin çözüme kavuşmasına, hiçbir sorun yaşamayacağına, yüksek makamlara geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kocamla otobüse binmek dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşama merhaba denileceğine, refah içinde bir hayat süreceğine işarettir.

Rüyada köpekle otobüse binmek dünya malının çoğalacağına, seçeceği eşin ailesiyle iyi geçineceğine, mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada körüklü otobüse binmek işine ve ailesine dört elle sarılacağına, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, hayallere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada koşarak otobüse binmek anne ve baba için çok lazım olan bir şey alınacağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, çok iyi bir kariyere sahip olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada köy otobüsüne binmek sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, iş ve özel yaşamında herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine yorumlanır.

Rüyada küçük otobüse binmek ideallerine kavuşacağına, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, bereketli bir döneme girerek, refah içinde yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada kuzenle otobüse binmek hayatının güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, sevdiklerinin kendisine aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, kısmetlerinin artacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada lüks otobüse binmek çalışmalarının artacağına, uzun zamandan beri ters giden işlerinin düzeleceğine, mutlu olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada mor otobüse binmek ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına alamet eder.

Rüyada oğlumla otobüse binmek bütün aile fertlerinin çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada okul otobüsüne binmek karşılıklı olarak aynı duygular beslenen bir kişi ile konuşulup bir birliktelik kararı alınacağına, ufak girişimlerde bulunup büyük karlar elde edeceğine, üstlenilen bir sorumluluğun kendisine hem birincilik hem de kazanç getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölüyle otobüse binmek büyük miktarlarda para kazanılacağına ve yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe girişileceğine, hesap yapmadan, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına, iş ve mekan değiştireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada otogarda otobüse binmek hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına, tahmin edilenden daha büyük kazançlar elde edileceğine, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada patronla otobüse binmek kazancını iki kat arttıracağına, yaşlılığında dahi kimseye muhtaç olmadan, huzurlu bir yaşam sürüleceğine, güzel işler yapacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada pembe otobüse binmek çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine, tükenmez bir rızık elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada polis otobüsüne binmek çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine, bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sarı otobüse binmek güzel olaylarla karşılaşılacağına, sorunlarla dolu özel hayatın nihayete ereceğine, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına yorulur.

Rüyada seçim otobüsüne binmek tam anlamıyla çok büyük bir rahata erileceğine ve çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, sorunların tek kalemde silineceğine delalet eder.

Rüyada şehir içi otobüse binmek başını ağrıtan konuları konuşarak ya da adli yollara başvuru yaparak çözüme kavuşturacağına, rahat yüzü göreceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine yorulur.

Rüyada servis otobüsüne binmek çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sevdiği kişiyle otobüse binmek ev sahibi olacağına, yaptığı işlerden çok para kazanacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara iş hayatında daha önce karşılaşılmamış kadar büyük fırsatlar elde etmelerinde çok büyük bir yardımda bulunulacağına, çok mutlu olacağına, istediği her şeye kavuşacağına, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğinle otobüse binmek şu anda karışık olan ortalık durulduktan sonra güzel bir adım atılacağına, eski dostları ile yeniden bir araya geleceğine, işlerinin açılıp, kazancının artacağına alamet eder.

Rüyada seyahat otobüsüne binmek daha güzel bir hayata sahip olacağına, uzun süreden beri bekleyen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, işlerinin hiç beklemediği kadar kazanç getireceğine ve kariyerinde çok büyük sıçrama yapacağına işarettir.

Rüyada sıkışık otobüse binmek başarı grafiğini yükselteceğine bundan sonra meslek hayatının hep zaferler ve ödüllerle dolacağına, her şeyin istediği yönde ilerlemeye başlayacağına, dayanışma, barış ve sevgi ortamında bulunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada siyah otobüse binmek yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, yatırım yapma konusunda bir uzmana başvurulacağına ve bundan fayda sağlanacağına, tartışmaların sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada son anda otobüse binmek zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine, birçok yeni bağlantı kurulacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sürekli otobüse binmek kaygan bir zeminde olduğunun farkına varıp hareketlerine çeki düzen vereceğine, şükrederek yaşayacağına, iş hayatı ile ilgili olarak çok daha rahat bir şekilde ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdıklarla otobüse binmek kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına delalet etmektedir.

Rüyada tek başına otobüse binmek ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine, sıhhate ve saadete kavuşacağına, kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görerek değerlendireceğine delalet etmektedir.

Rüyada topluca otobüse binmek güzel bir hayata sahip olunacağına, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tur otobüsüne binmek mutlu ve huzurlu günlere kavuşulacağına, üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına, işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine işarettir.

Rüyada üstü açık otobüse binmek büyük başarılar elde edeceğine, iyilikseverliği ile herkes tarafından çok sevileceğine, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada uzun otobüse binmek kazancının artacağına, sanatla ilgili olarak bazı çalışmalar yapılacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada uzun yol otobüse binmek sorunlarını ve sıkıntılarını herhangi bir sorun yaşamadan yakın bir zaman içinde tek başına çözeceğine ve ileride çok iyi işlere imza atacağına, bazı sorunlardan ötürü neredeyse hastalanacağına ancak yakın bir zaman içinde bu sıkıntılarından kurtulması için Allah’ın çok büyük yardım edeceğine, eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine inanılır.

Rüyada valizle otobüse binmek varolan sıkıntıların yerini mutluluğa ve sevince bırakacağına, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına, işlerinin büyüyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada vedalaşıp otobüse binmek yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, mülkiyetinin artacağına, zorlukların aşılacağına yorumlanır.

Rüyada yabancı ülkede otobüse binmek elde bulunan malvarlığının daha da artacağına, mutluluğunu çoğaltacağına, işsiz ise işe gireceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yağmurda otobüse binmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, sağlıklı, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine delalet etmektedir.

Rüyada yağmurlu havada otobüse binmek hayatını ailesine adayacağına, üst makamlara çıkacağına, kazancının hiç beklemediği bir miktarda artacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yalın ayak otobüse binmek maddi çıkmazların biteceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine alamet eder.

Rüyada yarım otobüse binmek kazancına bolluk ve bereket geleceğine, işini severek ve içten yapmasının işindeki verimliliğine olumlu şekilde yansıyarak ona büyük avantajlar ve fırsatlar getireceğine, ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yeni otobüse binmek gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına, kaybettiği her şeye geri kavuşacağına alamettir.

Rüyada yeşil otobüse binmek zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine, işlerinin ve projelerinin kendisine başarı ve zafer getireceğine, korkusuzca işinin başında duracağına delalettir.

Rüyada yeşil renkli otobüse binmek sevdiği kişilerin vereceği destek ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işinin gücünün rast gideceğine, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına işarettir.

Rüyada yolcu otobüse binmek itibar, makam ve söz sahibi olacağına, çok istediği bir şeye sahip olacağına, anne babasından çok hayırlı dualar alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yorganla otobüse binmek memur ise terfi edeceğine, ortaya konacak çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına inanılmaktadır.

Rüyada yüksek otobüse binmek sıkıntılarının ve sorunların yakın bir zaman içinde eline geçecek olan para ile sona ereceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına, hayırlı işlere gireceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına delalettir.

Rüyada yürüyen otobüse binmek hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına, keyif duyacağına, hayata karşı cesaretleneceğine rivayet eder.

Rüyada zorla otobüse binmek sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına, göğsünün kabaracağına delalet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Serkan

İşletme sahibi olan akrabam rüyamda şehirlerarası otobüs kullanıyor.İzmirden yola çıkılmış.Ben hemen arkasında oturuyorum.Şoför koltuğunun sırt dayama kısmı olmadığı için bedenlerimiz değiyor.Neden bu yaslanma kısmı yok diye sormak istiyorum.Soramıyorum.Sadece senide rahatsız ediyorum diye özrümü dile getiriyorum.Olur mu enişte ne rahatsızlığı diyor.Memlekete geliyoruz.köklerime ait köyümün yolunu gösteriyorum.Harikulede bir manzara ve yamaç paraşütleri var. Ona Yolluk fındık v k.üzüm alıyorum.

Serkan

Teşekkürler…

Kürşat

Rüyada işyerine gitmek için otobüse biniyorum otobüsle giderken annemin otobüsü yürüyerek otobüs hızlandığı da koşarak takip ettiğini gördüm annemi telefonla arayacak iken uyandım

Birsen

Merhaba ben rüyamda dar tıkış tıkış koltukları ve alçak olan bir otobüse biliyordum yanımda tanıdık biri var okadar dar ve alçak ki ben eğilerek ve zorla içeri giriyordum ve sonra koltukta oturuyorum tanıdık bir adam yanında oturuyorum koltuğa oturunca rahat oluyorum yer buldum diye iyi hissediyordum

Gnlnrln

Ben rüyamda sarı renkli buyuk bir otobuse binmişdim, otobusun icinde annam ve kız kardeşimde vardı 7,8 tane tanımadığım insanlarda vardı, sonra annem ve kız kardeşim otobusden indi ama ben hala gidiyordum otobusde, koy otobusu idi otobus giderken yerde toprağın uzerinde annemin aldığı yemekler ev icin aldığı poşetlerde vardı otobus onun uzerinden geciyordu ama hic biri ezilmiyordu sapa sağlam kalıyordu, ben bekar bir kızım sevgilim beni terk etdi 1 haftadır. Yorumlarsanız sevinirim🙏🏻😊

E....r

Merhaba ben rüyamda akrabımin arabasını sürmek için kapıya çıktım ama anahtar yanımda değildi binemedim. Sonra baktığımda araba otobüse çevrilmişti. Bende zamanım olmadığı için hemen bindim ve en arka sol tarafa oturdum. Ardımdan 2 kız daha geldi ama onlar koltuklar boş olduğu halde oturmadılar ve ayakta beklemeye başladılar. Benim tam önümde bekleyen kısa saçlı kız elimi tutarak saçlarını düzeltti ve bana doğru öpmek için yaklaştı ama benim o sırada nefesim kesildi kızlar da şaşırdı.