Rüyada Kahverengi Örümcek Görmek

Rüyada kahverengi örümcek görmek ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, yapılan hataların yakında telafi edileceğine, işinde başarılı olacağına, gerçek hayatta da sevgili olunan kişi ile birlikte güzel hayaller kurulacağına, gönül gözünün açılacağına, hikmet sahibi olacağına alamet eder.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kişinin haneye bolluk ve bereket dolacağına, iş sahibi değilse çok iyi bir işe sahip olacağına, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, şansının açılacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, mallarının ve parasının bereketinin artacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada büyük kahverengi örümcek görmek hayatının bundan sonraki kısmını yaşayacağı sıkıntılardan sonra çok farklı şekilde yöneteceğine, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, kısa sürede kariyer planında çok yukarılara çıkacağına, ev sahibi olacağına ve atacağı adımlar sayesinde kendisine yüklü miktarda kazanç getirecek bir işe gireceğine, başarılarının artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kimsenin riske atılacağına ve bunun sonucunda mükafatını alacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, yaptığı işlerin günbegün artacağına, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, üzüldüğü konularda büyük bir ferahlama ve rahatlama yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kocaman kahverengi örümcek görmek yaşamının bir dönemindeki güzel anıların hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, başarıya ve zafere doymayacağına, maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına, rahatının ve gelirinin artacağına, hal, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine işaret eder.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, güvenilmeyen birinin başka insanları aldatmasına engel olacağına, maddi ve manevi sorunların Allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gül

İlk başta büyük kahverengimsi örümcek dal gibi bir şey üstünde ağ örüyordu. Ona yaklaşıyordum, yaklaşırken biraz çekindim ama daha sonra sakince izlemeye başladım. Ardından, aynı türden üç örümcek daha geldi biri diğeri gibiydi diğer ikisi yavruydu. Sonra arka arkaya yürüdüler sanki bir aile gibilerdi. Ben de o sırada onları mutlu bir şekilde takip ediyordum.

Fatma

Rüyamda kahverengi örümcek gördüm evde ağ örüyordu sonra kayboldu

Ramazan

rüyamda evimdeydim ve evin içinde bir şeyler vardı böcek gibi ama farklı ne olduğunu hatırlamıyorum bunun sebebi televizyon ünitesinin çekmecesini açtığımda gördüğüm örümcekti bir tanesi elim kadar diğeri ondan da büyük nerdeyse çekmecenin uzunluğu kadar ve ikiside kahverengi renkteydi. O kadar korkmuştum ki diğer gördüğüm şeyleri unutmuştum. Örümcekler çekmecenin içinde ve çok az bir suyun içinde duruyordu. birden banyoda yerdeki havluyu kaldırdım ufak bir örümcek bacağı gördüm tabir edermisini

Nisa

Rüyamda odama girdiğimde tavanda kahverengi küçük olmayan bir örümceğin ağ ördüğünü gördüm. Bu tür canlılardan korktuğumdan rüya sırasında da çekindim ve örümceğin orada olmasını istemedim. Kendim dokunamayacağımdan örümceği kovması için annemi çağırmaya gittim ama evde bulamadım. Odaya tekrar girdiğimde örümceğin yeni bir ağ daha ördüğünü gördüm ama bu seferki tavanın orta kısmından yere doğru sarkan uzun bir ağydı. Bu sefer görünce korkmadım ama şaşırdım. Umarım yorumlarsınız teşekkürler

Esma

Rüyamda ev halkıyla beraber hepimiz mutfakta oturup sohbet ediyorduk normal örümcek boylarından biraz daha ortalama boylarda iri gözlü (gözleri kedi gözleri büyüklüğünde ve şeklindeydi) koyu kahverengi bir örümcek bana doğru geliyordu zıplayan bir türdendi. Orda bulunan kimseye saldırmıyordu gözlerini bana dikmişti.Ilkinde çok sevimli gelmişti gözleri bana ama sonrasında bana doğru hamle yapacağını farkettiğinde korkmaya başladım ve çığlık attım. Ordan buraya kaçıyordum sonrasında örümcek çıktı

Meri

Rüyamda koridorda bulunan kapı arasından yukarı doğru çıkmaya çalışan iki örümcek vardı biri siyah biri de kahverengi boyları aman aman büyük değildi ve küçükte değildi yanımda kim olduğunu hatırlamıyorum ama korktuğumdan çığlık atıp bağırdım ve yanımda ki el darbeleri ile evvela siyahi öldürdü aslında vurdu ve devamını pek hatırlamıyorum sonra da alt kısımda olan kahverengi olana vurmaya niyetlenince o zıpladı ve gitti sonrasını hatırlamıyorum ve uyanmış oldum uykudan yorumlarsanız makbule geçer şimdiden teşekkürler

Meri

Sağolun teşekkürler hayır olsun inşallah

Melek

Omuzlarımda 2-3 yaşlarında bir kız bebek taşırken küçük tek katlı bir eve girdim. Başkaları da varmış.
Birden örümcekler evi bastı. Buradan çıkmalıyız dedim yahut düşündüm. Dışarı çıktık. Örümcekler çok hızlı bir şekilde sanki bir bariyeri patlatmışlar da akın halinde şehri kaplıyorlardı. Gök yüzü zifiri karanlık, yeryüzü aydınlıktı. Bize hiç bir zararlarının dokunmayacağından emindim fakat yinede onlardan korkuyordum. Onların geldikleri yönün ters istikametine doğru gitmeye çalışırken arada büyük, köyü kahverengi örümcekler sen biri bacağıma doğru çıkmaya çalıştı. Niyeti zarar vermek değildi. Elimle sıyırarak silkeledim. Bastığım yerde ezilen var mı acaba diye de düşündüm.
Umarım yorumlarsınız. Şimdiden teşekkürler.

Melek

Çok teşekkür ederim. Yüce Allah sizi razı olduğu kullarından eylesin âmîn.