Rüyada Hırsız Olduğunu Duymak

Rüyada hırsız olduğunu duymak başarılı bir kişi olacağına, yaptığı işlerle çok ses etireceğine, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına, borçlarının kapanacağına, çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına tabir olunur.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin sorunların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşturulacağına, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, ailevi meselelerde tarafsız davranacağına ve kişilerin orta yolu bulmalarında büyük rol oynayacağına, zararlarını daha çok çalışmayla telafi edileceğine, hayatının yoluna gireceğine yorulur.

Rüyada hırsız olduğunu duymak geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, duyulacak bazı dedikodulardan sonra kişinin özel hayatına daha da dikkat edeceğine, hep başarılı işler yapacağına, kırgınlıkların geçeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya alemine göre rüyayı görenin gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına, mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına, muhtaç insanlara ettiği yardımlar sayesinde çok mutlu olacağına, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada hırsız olduğunu duymak işlerinde başarı elde edeceğine, evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, herkes tarafından saygı göreceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, hak ettiklerine, hayallerine, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına, yaşanacak bazı tatsız olaylar ve karşılaşılacak kötü bir durumdan ötürü her şeyin farkına varacağına, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments