Rüyada Hoşaf Dökmek

Rüyada hoşaf dökmek eline çok büyük kazanç geçeceğine, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına, eline geçecek bir fırsatın projeleri için yol açacağına, mevcut hayat düzenini yeniden kuracağına, çok büyük kısmetler kazanacağına, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, ticaretinin büyüyeceğine, aile sahibi olup, yuva kuracağına, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada hoşaf dökmek kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, kazancının sağlam ve sabit olacağına, ev sahibi olacağına ve atacağı adımlar sayesinde kendisine yüklü miktarda kazanç getirecek bir işe gireceğine, bazı gelişmelerin vesile olması sayesinde çok iyi yerlere gelerek çok büyük hayır işlerinin gerçekleştirileceğine, hayattan istediği mutluluğu ve hazzı alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumlayanlara göre başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte hem kendini geliştirme hem de yüksek meblağlarda maddi kazanç elde etme fırsatını bulacağına, kurulu düzenin kaya gibi sağlam olacağına ve yıkılmayacağına, uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına, dileklerin yerine geleceğine, yaptığı iyiliklerin karşılığını göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada hoşaf dökmek dertlerin kısa zamanda biteceğine, sorunlarından bazılarını hızlı bir şekilde çözeceğine, kurtuluşa ereceğine, birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin başka bir şehirde yeni arkadaşlıklar kuracağına, özlem gidereceğine, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, helal rızık yiyeceğine, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments