Rüyada Hülya Avşar Görmek

Rüyada hülya avşar görmek kırmak ve üzmek istemediği kişilerle arasında olan tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına, çok huzurlu bir hayata sahip olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına, sıkıntılı zamanların geride kalacağına, sıkıntıların zamanla çözüleceğine ve refah içinde olunacağına alamettir.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibinin borçlarından ve sorunlarından kurtulacağına, eline büyük paralar geçeceğine ve önemli yatırımlar yapıp, dünyevi hayatını garanti altına alacağına, şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, sevilen birinin elinden tutarak o kişinin evlenmesine, yuva kurmasına yardımcı olunacağına, önceden yaptığı hataları yapmamak konusunda kendi kendisini telkin edeceğine, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına yorulmaktadır.

Rüyada hülya avşar görmek seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına, kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının artık geride kalacağına, hayatına bolluğun, bereketin ve verimin hâkim olacağına, rahat bir işe girileceğine, mutluluğa ve neşeye, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine delalet etmektedir.

Yorumcuya göre rüya sahibinin başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, çok iyi şartlar içinde yaşayacağına, ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, bereketli yağmurlara, sıkıntılarını ve sorunlarını bir şekilde ortadan kaldıracağına rivayet eder.

Rüyada hülya avşar görmek yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine, birçok kişiden birlikte çalışma teklifi alınacağına ve en kazançlı olanının kabul edileceğine, ev veya arsa almak için girişimlerde bulunulacağına, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin toplumdaki prestijinin sarsılmaz bir hale geleceğine, sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına, anlaşmazlıkların ve kavgaların son bulacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına, ailesine daha çok zaman ayıracağı gibi, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine, evinde ve işinde yardımcıları olacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Demet

Rüyamda Hülya Avşar’la kafe gibi bir yerde yan yana masada oturuyoruz.Koyu sohbet ediyoruz ve gülüşüyoruz.Mavi gözleri ve harika güzel gülümsemesiyle kahkahası ortalığı ışıldatıyordu.Yüzü aydınlık ve mutluydu.Şimdiden yorumunuz için teşekkürler🙏🏻

Demet

🙏🏻Öyle olmasını diliyorum,sağolun🌸

Selda

Günaydın,
iki üc gündür hep ayrıldığım eşimi görüyorum. Son rüyada elini omuzuna atıp sarılıyor.

Bugün de Hülya Avşar benim le kahve içiyor ve hesabını ödemiyor biraz kendime kızıyorum. Müjdat gezen hastaneye yatmış onu ziyaret ediyorum. Çok saçma bir rüyaydi.
Yorumunuz için teşekkürler