Rüyada İbrik Almak

Rüyada ibrik almak yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, deyim yerindeyse adeta ayaklarının yerden kesilmiş gibi hissedeceğine, edilen duaların kabul olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı görenin çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına, kafasına göre birini bulacağına, çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına, rızık bolluğu içinde olacağına, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bakır ibrik almak kötü bir gidişatın ardından alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde bir projenin ayağa kaldırılacağına, işlerindeki karın artacağına, karşısına kendine hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, gönülden arzuladıklarının hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kişinin yapılan hataların telafi edileceğine, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine, sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine, çok hayırlı kazançların elde edileceğine, fırsat ve kazanç kapılarının artacağına delalettir.

Rüyada hediye ibrik almak gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacağına, istediklerini elde edeceğine, çeşitli projeler eşliğinde üzüntülerin ve rahatsız edici olayların sona ereceğine, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, maddi olarak büyük getirisi olacağına kanaat getirdiği yatırımlarda bulunacağına inanılmaktadır.

Rüya anlamına göre rüyayı görenin eşiyle arasındaki aşkın uzun yıllar devam edeceğine, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, ferahlayacağına, hafifleyeceğine, insanların karşısında saygıyla eğileceği işler yapacağına, bir yakınının sıkıntısını paylaşarak çok kötü durumlara düşmesini engelleyeceğine, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına işaret etmektedir.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada İbrik Almak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Bir ekip arabasinda polis olarak calisiyorum ama sivilim. Yanimda 2 polis daha var. Seyyar bir satici ibrik satiyor buyuklu kucuklu bakır rengindeler . Bir tane alayim diyorum orta yollu olanlardan inceliyorum .Birinin icine bakiyorum ici paslanmis demir gibi olluyor sanki kabarmis birikmis metal gibi. yanimdakilerden biri 2 tane cok kucuklerden aliyor. ben de orta boylusunu icinde su isitirim diye aldigimi hatirliyorum. Sonra babaanneme almis gondermis gibi hissettim ruya icinde . orada 80 liraymis ben 20 ye almisim cok iyiymis iyi almisim diyor babaannem güya…

    • Sevgili Muhsin,
      Rüyada bakır renkli ibrik aldığını ve babaanneye gönderdiğini görmek rahatlığa, akla ve evliliğe delalettir. Görülen rüya çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına; her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine; ev sahibi olunacağına, rüyayı gören bekar ise hayırlı bir kısmetle evlenileceğine ve hayatından razı geleceğine delalettir.
      Gündüz Niyetine rüyanız hayırlara çıksın inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim