Rüyada Kızı Çocuğu Görmek

Rüyada kızı çocuğu görmek kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, içine düştüğü zor bir durumu olgunca kabul edeceğine, insanlar tarafından sevilip sayılacağına ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine, hiçbir eksiğinin olmayacağına, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, edilen tövbenin Allah katında kabul edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kişinin dargınların ve kırgınların barışacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, kardeşlerle birlikte girilen bir işte hayırlı bir sonuca ulaşılacağına, bir konuda sermayenin harcandığına değeceğine, aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, dertlerin biteceğine, bolluk getirecek bir döneme girileceğine, daha önemli, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına delalettir.

Rüyada kızı çocuğu görmek sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, kazancının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, rahat bir döneme girileceğine, hem dini hemde dünyevi meselelerde kendini geliştireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına alamettir.

Rüya manasına göre rakiplerine karşı üstünlük kazanacağına, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine, kendisine yeni bir hayat kurup yeni bir iş bularak yeni bir şeyler gerçekleştireceğine, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, okumaktan ve kendini geliştirmekten hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin kızın çocuğunu görmek uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına ve sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine, zenginlik elde edeceğine, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Ulemaya göre rüya sahibi kimsenin rızkın günden güne genişleyeceğine, uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, çok daha huzurlu ve mutlu bir kişi olacağına, maddi açıdan çok rahat edeceği bir döneme girileceğine, uzun zamandan beri süren işsizliğin sona ereceğine, azimli ve hırslı çalışmasının karşılığı olacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
49 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aslı

Rüyada beş altı yaşlarında gözleri su yeşili olan kız çocuğu görmek anlamı nedir acaba ???

Yağmur

Rüyamda Umut ile beraber yürüyorduk. Bir küçük kızımız var. Ona sesleniyoruz, bize tatlı tatlı gülümsüyor. Benim çocukluğuma benziyor. Koşuyoruz.

Leyla

Rüyamda küçük kız çocuğu olan çok katlı bir eve ailecek yemekli misafir olduk. Yorumlaya bilir misiniz?

Ümmügülsüm Aslan

Ruyamda umumi bir tuvaletteydim abdest alicam yerler çamur
Küçük bir kız çocuğu vardı elinde teneke parçaları var elini keser diye elinden alıyorum bir kaç kere tekrarlıyorum kız çocuğu ağliyor
Hayır ölsün