Rüyada Kızı Çocuğu Olduğunu Görmek

Rüyada kızı çocuğu olduğunu görmek sorunların ve engellerin biteceğine, daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına, rahat ve kolay şekilde harcama yapacağına, memur ise daha iyi bir yere tayininin çıkacağına, ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni iş kollarına girileceğine, sevilen kişiler sayesinde işte daha üst noktalara çıkılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre rüyayı görenin işlerini toparlayacağına, neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına, işlerini yoluna sokacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, yeni bir sayfa açmak için var olan hayatını tamamen değiştiren rüya sahibinin, aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine rivayet eder.

Rüyada bekar kızımın çocuğu olduğunu görmek kazancının her geçen gün artacağına, sağlığının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, yaşanan zararların ortadan kaldırılacağına, daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine, çok değer verdiği ve saygı duyduğu bir kişinin yardımları sayesinde sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, Allah katında da bir üst mertebeye yükseldiğine inanacağı şeyler yapacağına yorumlanır.

Rüyanın yorumuna göre maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, büyük başarılar kazanılacağına, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, güzel evlatlar yetiştireceğine, geleceğinin güzel ve hayırlı olacağına, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, sevineceğine ve mutlu olacağına, zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine işarettir.

Rüyada evli kızımın çocuğu olduğunu görmek hedeflerine kavuşacağına, girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, sorunların tek kalemde silineceğine, hikmete kavuşacağına, uğradığı haksızlığın düzeltileceğine, işlerinin her geçen gün düzeleceğine alamettir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibinin ticari anlamda yön değiştireceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirip çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, iş ortamında çektiği sıkıntılı durumları etrafındaki bazı kişilerin vereceği destek sayesinde ortadan kaldıracağına, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiği kızın çocuğu olduğunu görmek kazancının garanti ve sabit olacağına, iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına, sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına alamet eder.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibinin hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, yaşamının belli bir düzene oturacağına, kazancının çok daha fazla olacağına, yaptığı işlerde her zaman dürüst ve namuslu davranacağına, hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
19 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gulay

Rüyamda hayır olsun küçük bir kız çocuğum vardi koşturuyor siyah saçları vardi çok tatlı güzeldi kucagima aldigimi falan görüyorum hayır olsun

Gulay

Teşekkürler🙂

Esra

Merhaba. Nişanlı biriyim ama rüyamda henüz evlenmemiştim ve bir kız çocuğu doğurmuştum. Doğum yapıp eve geldim, babamlar kızar sandım ama kızmadılar gayet normal karşıladılar. Bebek yeni doğmasına rağmen gülücükler saçıyordu babamın kucağında, çok sevimli ve mutlu bir bebekti. 🙂

Esra

İnşallah. Teşekkür ederim.

Mihrace

Rüyamda bir kız çocuğum oluyordu ve çok ağlıyordu süt içmiyordu ve her iki idrarını da yapamıyordu ve onun ağlaması da durduramıyordum

Mihrace

Teşekkür ederim

Ceylan

Rüyada pikap vardı arkadaşımla pikaba binip gidecektik bir kız çocuğu gördüm ağlıyordu hava karanlıktı evine götürmeyi teklif ettim annesinin telefon numarasını aldım hoparlörden kızla beraber konuştuk annesinden olduğu yerin konumunu atmasını kızını kendilerine teslim edeceğimi söyledim.

semra

Rüyamda bekar kızımın evlenmeden kızı olmuş külotlu çorabını giydirmeye çalışıyor kız bebeğin benden 10lira istiyor babasından niye istemiyorsun diyorum onun aklına gelmez vermek diyor kızıyorum ne demek aklına gelmez diye baya sefil durumdayı kızım neye yorulur bilemedim kızımın durumu nedir? yorarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Mesnevi

Rüyamda bir kız çocuğumuz olmuş. eşimle bir otel odasında yız çocuk 2-3 yaşlarında ve çok sevimli.

Mariposa

Rüyada bir kız çocuğu dünyaya getiriyorum ben hemen iyileşiyorum ve kız 2-3 yaşlarında oluyor eşim ismini Meryem olsun diyor bende içimden Hz Fatmadan dolayı Fatma olsun diyorum cocugun sol yanağında kırmızı küçük damar gibi belirgin izler var doktor orayı tam hatırlamıyorum bir hastalığı olduğunu söylüyor ama ben çok üzülmüyorum hafif olduğu için sanırım

Cansu Ulgen

Rüyamda rüya görüyordum ve birri bana senin 3 tane kızın olcak diyordu ilerde ve hayatımda biri vs olmamasına rağmen