Rüyada İçine Kertenkele Girmesi

Rüyada içine kertenkele girmesi yaşamının daha kolay hale geleceğine, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde hayırlara vesile olacağına, bundan sonra çok daha farklı bir yaşam süreceğine, çok bereketli bir dönem geçireceğine, çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine delalettir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin kişisel eksiklerini kapatacağına ve bu sayede hayatını daha kolay hale getireceğine, sıkıntıların son bulacağına, yeni tanışılacak bir kişinin yaşamına renk katacağına, iş dünyası içinde çok büyük bir üne sahip olunacağına ve hayırlı kişiler ile çok iyi işlere girileceğine, en yakınındaki bir kişiye sorunlarından kurtulması için yardımcı olacağına, dünya malı edinerek rahata kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada içine kertenkele girmesi hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, hedeflerine emin adımlarla yürüyerek sorunsuz şekilde ulaşacağına, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, aile bireylerinin mutlu olacağına, sevdiği kişi ile çok güzel bir birliktelik yaşayacağına, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı görenin güzel haberler alınacağına, çok hayırlı işlere gireceğine, yaşama isteğinin artacağına, hayırlı bir yola girmeye, bol bol dua almaya, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine rivayet eder.

Rüyada içine kertenkele girmesi ticarete adım atacağına, aile büyüklerinden birinin ya da anne babanın vereceği destek sayesinde kötü giden her şeyin düzeleceğine, iş konusunda değişiklikler yapılacağına, çevresindeki herkese yardımcı olacağına, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kimsenin rızkın kesilmeyeceğine, kendisini mutsuz hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden arınacağına, iş ile ilgili düzeltmeler yaptıktan sonra aile için çok güzel şeyler yapılacağına, işlerini kısa bir zaman içinde yoluna koyacağına, sevinçli ve mutlu haberler alacağına, içine düştüğü yokluktan ve sıkıntıdan kurtulacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments