Rüyada İçki İçerken Anneye Yakalanmak

Rüyada içki içerken anneye yakalanmak sorunlarının sona ereceğine, yeniliklerin peşi sıra geleceğine, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, zor zamanların geride kalacağına, el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, üretim ya da satış yapıyor ise yeni siparişler alacağına rivayet eder.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre bazı çalışmaların hayırlı bir şekilde sonlandırılması ile insanların imrendiği ve kıskandığı bir kişi olacağına, mesleki ve ahlaki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına, zenginlik sahibi olunacağına ve zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, bir arsa veya kirada olan evini satarak borçlarını ödeyip, temize çıkacağına, hastalıkların şifa bulacağına rivayet eder.

Rüyada içki içerken anneye yakalanmak karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine, sorunların çözüleceğine, hem çok şaşıracağına hem de çok sevineceğine, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, güçleneceğine ve dışarıdan düşmanlarına karşı adeta zırhla kuşanmış gibi olacağına, gözünün sevdiğinden başka kimseyi görmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibinin hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, diplomalarının artacağına, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına, bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına işarettir.

Rüyada içki içerken anneye yakalanmak rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, gelecekte hem çok zengin hem de nüfuslu biri haline geleceğine, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine, başarıları ile adından söz ettireceğine, atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine alamettir.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin rızkının bir ömür boyu kesilmeyeceğine, kesilmeyecek bir kazancı olacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kalitenin değerini bileceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments