Rüyada İdrar Temizlemek

Rüyada idrar temizlemek çok iyi bir yere terfi alacağına, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, zor zamanların biteceğine, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına inanılmaktadır.

Rüya tabirlerine göre sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, sevdiği insanlardan birisinin vereceği destek sayesinde problemlerini teker teker çözeceğine ve çok büyük atılımlar yapmak için özgüven kazanacağına, büyük başarıların ve kazançların kapısını açacağına, önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına, ilerleyeceğine, kalkınacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasının idrarını temizlemek hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, kendi işini kurarak büyük atılımlar gerçekleştireceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine, hayat standartlarının yüksek olacağına, rahata ereceğine, güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına işaret etmektedir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına, helal olan yollardan geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine, yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine, kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine, hayatına dair verdiği her kararda başarıya ulaşacağına, çok büyük ferahlık yaşayacağına ve kısa zaman içinde çok mutlu günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada köpek idrarı temizlemek elindekilerinin kıymetini bileceğine, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine, bir konuda destek alacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, bu dönemde alınan her türlü kararın kişinin hayatında inanılmaz güzellikte etkiler bırakacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kişinin kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her işi alnının akı ile yerine getireceğine, borçlarının hafifleyeceğine, gönül kapılarının açılacağına, yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada tuvalette idrar temizlemek yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, geleceğinin güzel ve hayırlı olacağına, çocukluk arkadaşlarının birbirine kavuşacağına, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, uzun yıllar boyunca huzur ve mutluluk için bir hayat süreceğine yorulur.

Rüya alimine göre rüya sahibi kişinin hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına, rızkının bollaşacağına, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yerde idrar temizlemek rakiplerinin ulaşamayacağı kadar iyi ve kazanç getirecek işlere gireceğine, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kimsenin maddi durumunun gün geçtikçe düzelip hayırlı bir kısmetle yuva kuracağına, kendisini daha iyi hissedeceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, başarılarının devam edeceğine, istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, başarılarının artacağına alamet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada İdrar Temizlemek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Ruyamda calistigim okulda koridorda su gibi cis bolca su dökuldu benden saskinlikla bakarken hizlica biri arkamdan disari cikti bakmadan.ince siyah borudan berak su akiyordu bende cisi paspas beziyle temizleyip koku yapmiyordu paspas bezini akan suda duruladim. Yorumlarsaniz sevinirim tesekkurler.

  • Sevgili Selma,
   Akan su deyince akan sular durur. Öyle güzel bir rüya görmüşsün ki. Rüyada çiş temizlemek en yakınındakilerin kusurlarını kapatacağına, vefaya, gülümsemeye ve konuma işarettir. Bu rüya eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine; gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına; kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine delalet eder.
   Gündüz Niyetine hayırlar olur inşallah.

 2. Rüyamda salonumun içine duvardan çış akıyordu salon zemini tamamen sarı çişle kapandı koku falan yoktu

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya gelişmelere, çözümlere ve güvene alamet eder. Rüya alimlerine göre hayatında beklenmedik ama çok güzel gelişmeler yaşanacağına; zordaki tanıdıklarının müşküllerini çözüp rahatlamalarına olanak sağlayacağına; her zaman kendisine güvenerek hareket edeceğine tabir olunur.

 3. Benim 8 yaşındaki oğlum tuvalete idrar yapıyor kapının altından idrar evime giriyor ve ben o idrarı temizlemeye çalışıyorum tekrar tekrar yapıyor tekrar temizlemeye çalışıyorum buraya ne anlama gelir şimdiden teşekkür ederim

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya hayata, aileye ve hayallere rivayet eder. Rüya yorumuna göre çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına; özellikle ailesi, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine; hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına yorulur.

 4. Rüyamda hasta ablamın çişini temizlerken yatağına döküldü bizde yeni yatak almaya niyetlendik .

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya murada, başarıya ve iyiliğe işarettir. Rüya tabirine göre halinin vaktinin iyi olacağına ve besmele çekerek atacağı yeni adımlarla muradına ereceğine; elini attığı işlerde yüksek moral ve enerjisi sayesinde her daim başarılı olacağına; elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine tabir olunur.

 5. Rüyamda evin salonunu temizlemişim ama üniversite öğrencisi kızım gelip salona idrarını yapıyor bu neye delalettir

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya çözümlere, bağlılığa ve toparlanmaya yorulur. Rüya yorumuna göre sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına; sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına; daha azimli ve daha sabırlı adımlar atıp çok büyük ve yeni bir anlayışla zarar edilen işlerin toparlanacağına tabir olunur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim