Rüyada İftiradan Kurtulmak

Rüyada iftiradan kurtulmak biraz dinleneceğine, yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, tüm dileklerin tutacağına, insanların takdirine mazhar olacağına, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, etrafında esen olumlu rüzgarların etkisiyle mutlulukla dolacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, daha temkinli ve garantici olacağına, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine delalet eder.

Rüyada iftiradan kurtulmak var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, yalan söylemeyeceğine, hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına, dertlerin aşılacağına, kendisi için isabetli kararlar alacağına, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, gelişiminin hız kazanacağına, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine yorumlanır.

Ulemaya göre rüyayı görenin işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına, günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, barış ve sevgi ortamında bulunacağına, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine, alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, bereketinin kesilmeyeceğine ve İslami olarak da Allah’ın takdir ettiği, iman gücü yüksek kulları arasında olacağına alamet etmektedir.

Rüyada atılan iftiradan kurtulmak zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, kötü günlerini atlatmayı başaracağına, mevcut bir kötü sürecin kısa zamanda sonlanacağına, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına yorulmaktadır.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin hayat sevincinin artacağına, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine, atılım yapacağına, sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine, sorunlarından zarara uğramadan kısa zaman içinde kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Rüyamda gerçek hem kan bağı olan yakınım hemde düşmanım bir kadın bu gece rüyamda bana kız torunu ile iftira tuzağı kurmuş. Düşmanımın tuzağını fark edip. İftirasına uğramaktan kurtuldum

Semih

Teşekkür ederim sağolun 🙏