Rüyada İki Kişiyi Barıştırmak

Rüyada iki kişiyi barıştırmak düşmanından kurtulmaya, yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, geçim derdinin ortadan kalkacağına, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, kısa süreli ya da günübirlik bir tatile çıkacağına, anne ya da babasına yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kimsenin daha rahat, kolay ve güzel bir hayatı olacağına, zorlukların aşılacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, hastalığının düzeleceğine, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kavga eden iki kişiyi barıştırmak yanındakileri de ekmek sahibi yapacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, sevilen kişilerle çok mutlu olunacağına, rakiplerine karşı üstünlük kazanacağına, uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre çok hayırlı bir işle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, gönlünden geçen her şeye kavuşan, mutlu bir insan olunacağına, kendini her konuda geliştireceğine, çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine ve bunun meyvelerini de kısa süre içerisinde toplamaya başlayacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada küs iki kişiyi barıştırmak resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, her işte kendisi kadar ailesinin de onayını alma ihtiyacı içinde olan rüya sahibinin izlediği yolun doğru olduğuna ve kar dolu işler sonrasında büyük taşınmazlar alacağına, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine yorulur.

Yorumcuya göre rüyayı gören kimsenin sevdiği kişilerden alacağı destek ile daha büyük çalışmalara girmek için adım atacağına, kazançlı işler yapacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına, kötü düşünceli insanların hayattan uzaklaştırılacağına, kötü günlerin biteceğine, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada küs olan iki kişiyi barıştırmak yüzünün güleceğine, huzurlu günler geçirileceğine, aile fertlerinden destek göreceğine ve hayır bulacağına, çok büyük paralar kazanılacağına, çok büyük bir mutluluk duyulacağına, sürpriz, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kişinin her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına, bolca romantizm olan yeni bir ilişkiye başlanacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, kendisine stres ve yorgunluk veren işlerinin yakında biteceğine, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine delalet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada İki Kişiyi Barıştırmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. İki arkadaşım sevgililer ve küstüler rüyamda bende onları barıştırmak için birinin peşinden gittim çabaladım dil döktüm hatasını anladı bir süre onun sevgilisi ile kendi sevgilimi aradık en sonunda bulduk ve ikisi birbirine sarıldı bu olanlar bir park gibi bir yerdi daha önce gitmedi yolun her iki tarafı yeşil ağaçlarla çevrili

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya müjdeye, yola ve varlığa yorulmalıdır. Rüya tabirine göre verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına; izlenecek yolların yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına; kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine yorulur.

 2. rüyamda mahalle çocukları kavga ediyorlardı 5 kişi kanlı kavga .sonra onları ayırdım ve onları barıstırıp sarılmalarını sağladım nasiyat verdim
  Anlamı nedir teşekkür ederim şimdiden

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya onura, arkadaşa ve paraya işaret eder. Rüya alimlerine göre onuru, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine; arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine; kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine rivayet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim