Rüyada İncir Görmek

Rüyada incir görmek bir dostunu hayallerine kavuşturacağına, maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, helal olan rızka ve makbul olan mallara kavuşacağına, problemlerini çözeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin şan şöhret kazanacağına, herkesin önünde olacağına, sevdiği kişilere yardımcı olacağına, uzun zamandan beri karşılık bulunamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, işlerinin açılacağına ve hayatının düzene gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ağaçta incir görmek sorunlarının sona ereceğine, olayları geçici olarak değil, kökten analiz edip, o şekilde bir çözüm bulacağına, her hayalini gerçekleştireceğine, uzun bir süre yolunda engeller olmadan yürüyeceğine, geçim kolaylığı içinde olacağına ve deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ak incir görmek kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine, kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ballı incir görmek saf kalbinden geçirdiği tüm dileklerin gerçek olacağına, güzel, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, endişelerin son bulacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine inanılır.

Rüyada böcekli incir görmek yaşanan kötü gidişe dur diyeceğine, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına delalet eder.

Rüyada bozulmuş incir görmek sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına, birikim yapma fırsatı elde edeceğine, her zaman el üstünde tutulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada çatlamış incir görmek çok güzel bir mevkiye geleceğine, zenginlik ve güzellik içinde bir hayat geçireceğine, istenen her şeye kavuşulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ceviz incir görmek huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, makamında en yüksek noktaya erişeceğine, kazandıkları ile çok daha büyük çalışmalara girip yardım isteyen ve çok sıkıntılı durumlarda olan insanlara çok büyük destekte bulunacağına yorulur.

Rüyada cevizli incir görmek kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, hoş muhabbette olacağına, kalbini tekrar hayata açacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çok incir görmek güçlü, sözü geçen, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, atacağı her adımı önceden hesaplayarak atacağına, bir sebeple çok büyük ve çok güzel çalışmalar yapmak amacıyla kendisini kısa bir süre için diğer insanlardan ayırıp daha rahat bir şekilde kendi işlerine bakacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada çok sayıda incir görmek çekilen hastalıklardan Allah’ın izniyle kurtulacağına, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, ticaretin önünün açılacağına, yüksek bir makamı olacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, evlilik hayatı boyunca mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine alamet eder.

Rüyada çuvalla incir görmek makamının artacağına, gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, çok hayırlı kısmetler ile tanışacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada dağ inciri görmek sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, anne baba duası alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada dalda incir görmek hem maddi hem manevi açıdan verilen destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, kazancının garanti ve sabit olacağına, koltuğunun ve makamının yükseleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada diken inciri görmek uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine, işlerin büyüyeceğine, miskinliğinden ve sürekli olarak uyuma isteğinden kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada dolapta incir görmek sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, girdiği işlerde herkesin imrenerek ve kıskanarak bakacağı bazı çalışmalara imza atacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına yorumlanır.

Rüyada dut incir görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına, başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına alamet eder.

Rüyada elinde incir görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup aile hayatında daha rahat bir döneme gireceğine, işinin gücünün hep rast gideceğine, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine alamet eder.

Rüyada erik incir görmek başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, güzel haberlerin ve mutlulukların peşin sıra geleceğine, elinin bollaşacağına ve darda olan yakınlarına etmek istediği yardımı yapabileceğine işarettir.

Rüyada erkek incir görmek yeni bir iş kapısının ya da uzun yıllardan beri askıda kalmış bir projenin üzerine güneş doğacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada ermiş incir görmek kazancını doğru şekilde kullanacağına, endişelerin son bulacağına, çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine yorulur.

Rüyada evde incir görmek aydınlık günlerin yakın olacağına, herkes tarafından tanınan ve konuşulan bir kişi olacağına, çok rahat, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada ezik incir görmek sıkıntılarını başarılı bir şekilde bertaraf edeceğine, her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına, yalan söylemeyeceğine, hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına, huzurlu ve mutluluk verici bir birliktelik yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada ezilmiş incir görmek sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına, hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına, çok rahat edeceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına alamet etmektedir.

Rüyada frenk inciri görmek yapılan işlerde çok büyük kazanç sağlanacağına, mutluluk ve huzur bulacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gök incir görmek sıkıntıların ve sorunların kısa bir zamanda çözüleceğine, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, büyük başarılara imza atacağına, ailesine son nefesine kadar bakıp, onları rahat ettireceğine, çevresinin hep kalabalık olacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine yorumlanır.

Rüyada güzel incir görmek yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, çok rahat bir döneme girileceğine, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine, değer verdiği bir kişiyle durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına, daha derin bir ruhani hayata sahip olması ile beraber çevresindekilere de inancı hakkında doğru bilgiler vermeyi vazife edineceğine, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına yorulur.

Rüyada hamile kadının incir görmesi dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına, endişeli durumların son bulacağına, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hamilenin incir görmesi çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına, başarılı bir iş hayatı sürdüreceğine, hayırlı ve başarılı işlere gireceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, kendisine verilecek büyük bir destek sayesinde kendi işini kuracağına, mutlu olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada haşlanmış incir görmek korkularını yeneceğine, işlerin devam edeceğine, dinç kalacağına, dinamik olacağına ve hayatının da uzun süreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hindi inciri görmek işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, işlerindeki sorunların ortadan kalkacağına, yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada hint inciri görmek kariyer konusunda istenilen duruma ulaşıldıktan sonra evlilik yapılacağına, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına, uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada iki tane incir görmek zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, saf güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakıp, büyüleyeceğine, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına yorumlanır.

Rüyada kaktüs inciri görmek hayattan yana şansının döneceğine, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına, en önemli anlarda destek görüleceğine alamettir.

Rüyada karıncalı incir görmek hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, verdiği sözlerin tutulacağına, bir karıncayı dahi incitmeyecek kadar ince ruhlu ve hoş gönüllü olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kasada incir görmek hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, Allah’ın kendisine yardım etmesi için ettiği duaların da kabul olacağına, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kayısı incir görmek psikolojik sorunların geride kalacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine, iyileşeceğine, kısmet alacağına, iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, kendisine yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kış ayında incir görmek düşenin elinden tutup açlara yemek vereceğine, umut bağladığı ve varını yoğunu satarak sermaye yaptığı işlerden yana beklediği başarıyı yakalayacağına, gireceği işte patronluğa kadar yükselerek çok daha başarılı adımlar atılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kocaman incir görmek ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, yolunun açık olacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına ve yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada küçük incir görmek olur olmadık yerlerde, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada küflenmiş incir görmek psikolojik olarak toparlanacağına, gelecekte hem çok zengin hem de nüfuslu biri haline geleceğine, yapılan bir çalışma sayesinde çok yakın bir zaman içinde sıkıntıların aşılacağına alamet eder.

Rüyada lap inciri görmek ailesinin öğütlerini dinleyip, sözlerinden çıkmayacağına, kişinin her zaman akılcı davranarak, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına rivayet eder.

Rüyada mart inciri görmek rahat bir yaşama kavuşulacağına, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, işyeri sahibi ise daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine, aile bireyleri arasında zaman zaman başgösteren tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada mavi incir görmek aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mevsimsiz incir görmek çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına, içine düştüğü sıkıntılardan kurtulmak için çok büyük bir destek alacağına, kısmetinin ve başarıya giden yollarının açık, bahtının da çok parlak olacağına inanılmaktadır.

Rüyada mısır inciri görmek ilerleyeceğine, kalkınacağına, sorunların çözümü için askıda bekleyen konuların konuşulup nihayete erdirileceğine, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine inanılır.

Rüyada pabuç inciri görmek hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına, beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına, büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine inanılır.

Rüyada patlıcan inciri görmek çok hayırlı bir evlada sahip olacağına, ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, sorunların çözüm bulacağına işaret eder.

Rüyada pazarda incir görmek hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına, hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına, hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada pembe incir görmek uğranılan zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, şansının döneceğine, olumlu ve güzel gelişmeler kapısının aralanacağına yorulur.

Rüyada pişmiş incir görmek çok yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına, bilmediği duyguları tadacağına alamet eder.

Rüyada poşette incir görmek rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına, hasretin biteceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına, zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada sepette incir görmek çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarf edeceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, maddi fırsatları kaçırmayacağına inanılır.

Rüyada sütlü incir görmek insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine, emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada tabakta incir görmek ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, mal ve mülk sahibi olup refah içinde yaşayacağına, endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, para biriktirebileceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, mesleğinde kendisini tatmin ve mutlu edecek noktaya geleceğine rivayet eder.

Rüyada tepside incir görmek geleceğinin güzelliklerle dolacağına, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına işarettir.

Rüyada toplanmış incir görmek helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına, ummadığınız yerlerden maddi ve manevi destek görmeye, bundan sonra maddi konulardan daha dikkatli davranacağına, heyecan yaratacak olaylar yaşanacağına, çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine inanılmaktadır.

Rüyada tuvalette incir görmek kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, zenginliğe sahip olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada üzüm incir görmek almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, işyerinde üst düzey görevlerde bulunacağına yorulur.

Rüyada yarım incir görmek bazı sosyal aktivitelere katılacağına ya da sinema filmi izleyeceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, gidilen yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yemiş incir görmek berekete ve zenginliğe kavuşacağına, insanların takdirini kazanacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine tabir olunur.

Rüyada yerde incir görmek ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, geçimini daha rahat sağlayacağına inanılır.

Rüyada yere düşmüş incir görmek çocuklarının ve torunlarının daima dizinin dibinde yaşayacaklarına, onlarla doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına, en iyi işlerde çalışacağına, sağlığına zeval gelmeyeceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, insanların karşısında saygıyla eğileceği işler yapacağına, yapılmak istenen bir projeye hız verileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yetişmiş incir görmek başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracağına, sorunların kısa sürede sone erdirileceğine, kazandıklarının tadını çıkaracağına ve yaşamayı da bileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yetmiş incir görmek yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, eline geçen imkânlar zengin biri olacağına, sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine işaret etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments