Rüyada İnek Kelle Görmek

Rüyada inek kelle görmek insanlara yol göstereceğine, zenginlik sahibi olunacağına, işlerinde geçici bir duraklama olsa da kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, mutluluğu, huzuru, keyfi, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı başaracağına, bir konuda çok büyük bir kazanç elde edeceğine, neşe ve sevinç içinde olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin başarıya ve zafere giden yolun açılacağına, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına delalet etmektedir.

Rüyada büyük inek kellesi görmek bir tanıdığını borçtan kurtaracağına, sorunlarının çözüleceğine, işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine, sevdiğine kavuşacağına, tuttuğunu koparmak gibi bir yeteneğinin ve zekâsının olacağına, üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı görenin zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, emrinde çalışacak insanları kendisinin yönetip, yönlendireceğine, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, çok doğu bir kişi olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yüzülmüş inek kellesi görmek rakiplerinin bir adım önüne geçeceğine, kişinin adeta gençleşeceğine, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmesi sayesinde maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, rızkının çoğalacağına, olayları geçici olarak değil, kökten analiz edip, o şekilde bir çözüm bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına, bir kişi ile yeni işlerin peşinde koşulacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına, mutluluk verici haberlerin alınacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeynep

Rüyamda arkadaşlarımla bir eve gittim. Evin her yerinde kesilmiş inekler vardı ama kan yoktu. Vücutları çürümüş kokuyordu fakat kafaları canlıydı ve bir yere hapsedilmiş gibilerdi

Gönül

Rüyamda eşimin, çokda büyük olmayan siyah bir inek kafası ve etinden aldığını gördüm.Kurbanlık niyyetine kesilmişdi

Duygu

Rüyamda benim için kurban kesilmiş ve kurbanın kellesi evin içinde halının üstündeydi üzerinde örtü vardı beyaz. Örtüyü kaldırdım inliyordu. Nefes alıyordu. Ama gözleri kapalıydı

HATİCE

Tanimadigim birilerinin tasindigini gorup diyordumki ne cabuk yerlestiler sasiriyordum ve yuzulmus buyuk inek kellesini tanidik biriyle parcalara ayiriyorduk ilk korktum sonra bende guzel parcalara ayirmaya yardim ettim

Seval

Komşumun yağ verdiğini ve pişmiş inek kellesi verdi. Ben aldım kelleden yedim.

elif

rüyamda üç adet inek kellesini bir kazana koyan erkek gördüm ve banabunlari yaparsin dedigini duydum