Rüyada İngiltere Görmek

Rüyada ingiltere görmek kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına, bekar ise evlilik fikrinin ailesi tarafından da destek göreceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, zararlarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına tabir olunur.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin ailesinin mutluluğu için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına, disiplinli bir hayat sürme kararı alacağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, farklı iş kollarına ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada ingiltere görmek sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine, kısa süre içinde yaptığı bir başvurunun kabul edildiği haberi geleceğine, ilerleyen dönemlerde iş kurulacağına, ideallerine ve isteklerine ulaşacağına, mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kimsenin sahip olduğu nimetin artacağına, daha önemli, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, çevresinde saygınlık göreceğine, iç huzurunun yerinde olacağına, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine rivayet eder.

Rüyada ingiltere görmek yasta olan bir tanıdığının elini tutup, gözünün yaşını sileceğine, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, işlerini tek başına yöneteceğine, maddi olanaklarının tahmininden çok daha fazla artacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, rüya sahibinin ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına alamettir.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı görenin atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, çok daha büyük bir atılım yapılması amacı ile çok daha fazla ve daha verimli çalışmalara girileceğine, işlerin bir anda yoluna gireceğine, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, elinin değdiğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, emeklerinin ve hayallerinin boşa gitmeyeceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Lütfiye

Rüyamda ingiltereye annem ve eşimle gitmişiz orada sade bir evin içini geziyorduk