Rüyada İnşaatta Yürümek

Rüyada inşaatta yürümek geleceğinin güzel olacağına, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, çevresinin doğru ve kendisine fayda sağlayacak gerçek dostlarla çevrileceğine, başarılı bir çalışma hayatına atılacağına, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına işaret eder.

Yorumcuya göre rüya sahibi kişinin sadece makamının değil kazancının da artacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine, atacağı yerinde adımların hayatını rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına, eşinin çok mutlu olacağına, yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine, evindeki kilerin gittikçe rızıkla dolacağına alamettir.

Rüyada inşaatta yürümek sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, işlerine yeni işler katacağına, Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, yaşamına maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine, anne ve babasının her zaman başında olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya manasına göre rüya sahibinin aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına, ticari anlamda yüksek mertebelere ulaşacağına, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, çok başarılı olacağına, değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına, ailesini kendisinden daha çok seveceğine yorulmaktadır.

Rüyada inşaatta yürümek artan sorumluluğuna karşın gelirinin de aynı oranda yükseleceğine, iş ile ilgili kararsızlıkların veya belirsizliklerin ortadan kalkacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, sevdiklerini, istediklerini, hayal ettiklerini de hoşlanmadıklarını, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, çaresizliklerine ve çözümsüzlüklerine çareler ve çözümler bulacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibinin üretim ya da satış yapıyor ise yeni siparişler alacağına, çok zor bir dönemi bitirip başarılı bir döneme yelken açacağına, tartışmaların ve huzursuzlukların son bulacağına, işlerin aksamayacağına, her yaptığının arkasında destek veren ailesine karşı da iyi bir evlat olarak karşılık vereceğine, sıkıntılarını üzerinden atacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeynep torlak

Bir düğün evindeydim cok kapılı bir evdi zorla dış kapıyı buldum dışarı çıktım inşahat halinde evin üzerinde yürüdüm demirlerin üzerınde giderken hava yamurluyken güneşli bir hale döndü beyaz duvarlar arasindan yürüyen yürüye düğün evine gittik