Rüyada İple Zincir Çekmek

Rüyada iple zincir çekmek şansın ve bahtın açılacağına, sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına, dünya nimetlerinden sonuna dek yararlanacağına, dünya yaşantısında olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, zahmetli bir işin altından başarılı bir şekilde çıkılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin hiç bilmediği ve görmediği yerler gezip göreceğine, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine, eğer yaptığı bir yolculuk boyunca hiçbir kötü olay yaşanmadıysa, o yol için hazırlık yapan kişiye iyi, sevinçli haberler geleceğine, kısa bir süre sonra sorunların aşılacağına, geçim derdine düşmeyeceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, iş hayatındaki rakiplerine büyük fark atacağına alamet eder.

Rüyada iple zincir çekmek işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine, gönlünü Allah sevgisi ile dolduracağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, yaşanacak bazı tatsız olaylar ve karşılaşılacak kötü bir durumdan ötürü her şeyin farkına varacağına, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına yorulmaktadır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin iç dünyasının güzelleşeceğine, geçiminin daha kolay hale geleceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, karşısına hayırlı bir kısmet çıkacağına, etrafındaki başarılı insanların mutluluğunu paylaşıp, onları tebrik edeceğine, kısa süre içinde kötü gidişatın engelleneceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada iple zincir çekmek mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, çok rahat bir hayat süreceğine, yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayata geçirileceğine, iş dünyasında yeni kapılar açılacağına, zor geçen bir dönemin sonuna geleceğine, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına delalet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibinin makam sahibi olacağına, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, sorunlarının sona ereceğine, rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına, maddi ve manevi birçok şey kazanılacağına, gerçek hayatta da sevgili olunan kişi ile birlikte güzel hayaller kurulacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments