Rüyada İplerin Dolaşması

Rüyada iplerin dolaşması dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde kötü bir durumun kısa süre içinde düzeltileceğine, sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, rüya sahibinin belini büken borçlarından kurtulmasına yorumlanmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin önemli bir makama terfi alacağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, hayatına renk, eğlence, neşe, geleceğine, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına, atılan adımlar sayesinde büyük mutluluklara kavuşulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada iplerin dolaşması kazançlı kapıların açılacağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, ticaret sektörüne atılacağına, eski işlerinden daha iyi ve hayırlı işlere kavuşacağına, hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine rivayet eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda maddi kazanç elde edeceğine, bir ev satın alacağına, maddi olarak ferahlığa çıkacağına, çok büyük ve hayırlı işlerde çok büyük sevaplar kazanacağına, bazı olumsuz durumlar karşısında yılmayıp azim ve sabır göstererek zorlukların üstesinden geleceğine ve başarılı olacağına, kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine ve hayırlı bir beraberliğin önünü açacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada iplerin dolaşması işlerinin kısa zamanda açılacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, herhangi bir parasal sorun ve sıkıntısının olmayacağına, iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine, dünyanın güzelliklerinden istediği şekilde istifade edeceğine, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına delalet etmektedir.

Yorumcuya göre rüya sahibinin evde tatlı bir telaş yaşanacağına, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına, gücü ve yetkiyi elinde bulundurmasının kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, işinin ehli dostları sayesinde kalkınacağına, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments