Rüyada İri Fare Görmek

Rüyada iri fare görmek işinde aranan biri haline geleceğine, büyük kazançlar sağlanacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, işinde tek söz sahibi durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, işlerinin daha düzgün bir hal alacağına alamet eder.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kimsenin yorucu ve yıpratıcı bir dönemin sona ermesi ile büyük bir rahatlığa ve huzura kavuşulacağına, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına, büyük miktarda para kazanılacağına, düşmanlıkların biteceğine, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada iri fare görmek rızkının da hiçbir zaman kesilmeyeceğine, aile saadetinin ve hane içindeki sevginin, saygının artacağına, kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine, hayırlı günler yaşayacağına, verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, çok büyük ve güzel bir ilişki yaşayacağına yorulur.

Rüya tabirine göre sorun ne olursa olsun aile fertlerinin arkalarında duracağına, yeni kapılar açılacağına, ağız tadı içinde bir hayat geçireceğine, zararların telafi edileceğine, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına, kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz iri fare görmek zorlukların yakın zamanda biteceğine, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, çok hayırlı günler görüleceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, bir başarısının keyfini kutlama ya da eğlence yaparak çıkaracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, bazı sorunlar yaşanan arkadaşlıklarının düzeleceğine, sevdiği insanla romantik, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına, bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments