Rüyada İş Değiştirmek

Rüyada iş değiştirmek gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde kazancının epey artacağına, hayatına aydınlık ve güzel günlerin geleceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine, özel hayatına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına, bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, dostlarının maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine alamettir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin sorunları hızlı bir şekilde ortadan kaldıracağına, neredeyse bir lokma ekmeğe muhtaç olan kişileri bulup yardımlarda bulunacağına, etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına, hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine, alnına sürülen lekeden Allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına, işinin ehli dostları sayesinde kalkınacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada babanın iş değiştirmesi bazı kimselerden menfaat göreceğine, zorlukların yakın zamanda biteceğine, daha yeni ve işlerinde çok iyi yerlere gelmiş insanlar ile tanışacağına, bazı zor durumlar ile bölünen bir ilişkinin kaldığı yerden devam edeceğine, birçok yeni fikir edinileceğine, işinde terfi edeceğine tabir olunur.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin güzel ve unutulmaz günler geçirme şansına ve mutluluğuna nail olacağına, pek çok kişiyi arkasından sürükleyeceği gibi, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına, büyük ve ciddi işlerin içinde yer alacak isimlerin başında olacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, hayatı boyunca hiçbir şeyin yoksunluğunu çekmeyeceği gibi her şeyden en az ikişer tanesine sahip olacağına inanılır.

Rüyada sürekli iş değiştirmek uğranılan zararların telafi edileceğine, evlenme yolunda adım atacağına, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, saygınlık elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kimsenin her gün bir önceki günden daha çok iş yapılacağına, ticaret ya da meslek hayatında kararlı adımlar atacağına, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, istediği her şeye kavuşacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, gönül işlerinin hareketleneceğine, kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments