Rüyada İş Yerinde Olmak

Rüyada iş yerinde olmak mal varlığının artacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine, mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, hayali kurulan her şeye yakın bir zaman içinde sahip olunacağına, rahat bir hayata adım atacağına, makam sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Ulemaya göre rüya sahibinin sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, alınacak sevinçli haberler sayesinde bol kazançlı bir dönem geçirileceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine işaret eder.

Rüyada iş yerinde olmak çok büyük kazançlar elde edeceğine, kısa süre içinde büyük maddi gelir elde edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına ve rahat edeceğine, başına bazı üzücü hadiseler gelse de büyük problemlerle karşılaşmayacağına, yaşanan kötü olayların unutulacağına, uzun bir süre boyunca mutluluk duyulacağına alamet eder.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin makamının, kazancının ve canın güvence altında olacağına, kısmetlerinin artacağına, ne kadar çabalansa da olayların kendiliğinden düzene girip iyileşeceğine, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine, işlerinizde sorunlar yaşıyorsanız sorunlarınızın ortadan kalkacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada iş yerinde olmak birçok iş teklifi alınacağına, maddi ve manevi olarak ailesinden büyük destek göreceğine, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine Allah tarafından nasip edileceğine, hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, aksiliklerle, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kimsenin sorunlarından çok yakın zaman içinde kurtularak herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, edilen duaların karşılığını bulacağına, işlerin günden güne açılacağına, rahat bir hayat yaşanacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına ve ferahlığa erileceğine, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına, kazancının yakın zamanda artış göstereceğine, güzel gelişmeler sayesinde deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Elif Nur Yıldırım

Rüyamda şuan da çalıştığım şirkette olduğumu gördüm. Bizim ofiste masalar karşılıklı ve karşı taraf ile bölme var aramızda. Bende rüyamda masada oturuyorum (ama rüyamda şuan da oturduğum masada değil arkasında bulunan ihracat departmanında ki masada)ve yanımda da müdürüm oturuyor bilgisayar ile ilgileniyor. Masaları ayıran bölme dediğim kısımda polo yaka tişörtler var bende bedenlerine bakıyorum m beden olduğunu görüyorum babama olur düşüncesi ile katlıyorum (Babam zaten m beden giyiyor). Müdürü

Elif

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun

Mustafa

Merhabalar hayırlı günler
Rüyamda çalıştığım işyerindeydim. Personelim işyerinde olan bir sorundan dolayı Amiri olarak bana haber vermis sorunu çözmek için iş yerine geldiğimde personelim genel müdürlük yetkilisini arayarak sorunu aktardigini gordum ve telefonu alarak yetkili kişi ile ciddi bir tartışma yaşadim.bununla beraber personelede ciddi bir sekilde kizdim.
Teşekkürler