Rüyada Islak Mendil Görmek

Rüyada ıslak mendil görmek uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin bir bir işleme koyulacağına, huzursuz bir ortamdan çıkılacağına, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, geçiminin rahat ve kolay olacağına, kişi eğer bekar ise anlayışlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine alamet eder.

Rüya tabircisine göre rüya sahibinin uzun zamandan beri içinde saklayıp kimseye söyleyemediği bir şeyi söyleyip kurtulacağına, haneden birinin evlenip gideceğine, yeni projelerin ve planların tutacağına, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine alamet eder.

Rüyada bebek ıslak mendil görmek moral açıdan yüksek bir noktada olunacağına, amirleri veya yöneticilerinin desteğiyle kısa zamanda yükseleceğine, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, başarılarına olumlu yönde etki edecek kararlar vereceğine, aradığı aşkı bulacağına alamettir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin gönlünce harcama yapmasına, çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına, çok çalışacağına ve buna doğru orantılı olarak da çok para kazanıp hayallerine kavuşacağına, daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, yardıma muhtaç olan herkese elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz ıslak mendil görmek sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, yeni mallara sahip olacağına, atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını alacağı bir destek sayesinde çözeceğine, hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına, ileriye gideceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, makamının ve itibarının yükseleceğine, kaybettiği moralini, gücünü ve itibarını geri kazanacağına, seven kişilerin mutlu bir hayata kavuşacaklarına, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, uzun süre sonra mutlu olunması yolunda bazı adımlar atılacağına tabir olunur.

Rüyada kirli ıslak mendil görmek bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, işlerinin çok iyi olacağına, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri üstadına göre işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine, kendini ailesine feda edeceğine, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, eline hayırlı kazançların geçeceğine, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı kısmet ile çok yakın bir zaman içinde evlenip bir bebek sahibi olacağına, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada siyah ıslak mendil görmek iş dünyasında yeni kapılar açılacağına, rahata erileceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, genç kimselere karşın koruyucu bir rol üstleneceğine, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, iş güç sahibi olacağına inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı görenin okumaktan ve kendini geliştirmekten hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine, güzel haberlerin alınacağına, işlerin büyük kazanç getireceğine, kısmetinin ve şansının her zaman açık olacağına, yapacağı atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, kısa sürede başarısının artacağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kurşt

Rüyada annem, erkek kardeşim, yengem, tanımadığım biri ve ben evdeyiz tanımadığım erkek şahıs yengemden mendil istedi aldı kardeşim de anneme söyledi yengem de kardeşime ıslak mendil verdi kardeşim bir daha istedi yengem bu sefer tepsinin içerisinde ıslak mendil paketini uzattı ve kardeşime hepsini alabileceğini söyledi annem yenisini alırız al dedi o sırada uyandım Bekar