Rüyada Islanmış Kedi Görmek

Rüyada ıslanmış kedi görmek ferahlığa çıkacağına, çok hayırlı bir işle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine, doğruluğu bulacağına, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kimsenin sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine, yaşam enerjisi ile dolacağına, endişe duyulan olayların düzeleceğine, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir konuma ulaşılacağına, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine, elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına delalettir.

Rüyada ıslanmış kedi görmek hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına, ailesinden her zaman saygı ve sevgi göreceğine, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına, sevinçli haberler alınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına yorumlanır.

Rüya yorumu kitabına göre karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olunacağına, başarılı bir kişi olunacağına, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, kendisine türlü oyunlarla çelme takmaya kalkışanların oyunlarını bozacağına işaret eder.

Rüyada yağmurda ıslanan kedi görmek hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, yaşça kendisinden küçük biri ile evlilik yapacağına, sahip olmak istediklerine ulaşacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin sona ereceğine ve yaptığı işlerde her zaman bolluk ve bereketin hâkim olacağına, maddi ve manevi olarak elinden gelen her şeyi yerine getireceğine, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine alamettir.

Rüya anlamına göre hayatının yoluna gireceğine, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, ferahlayacağına, rahatlayacağına, rızık ve kazanç elde edeceğine, anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments