Rüyada İsrafil Görmek

Rüyada israfil görmek kazancını katbekat arttıracağına, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, yeni gireceği bir işin iyi kazanç getireceğine, gündemde olmayan maddi gelirlerin ortaya çıkmasına, ülkenin çok konuştuğu hatta magazin haberlerine konu olacak bir kişi olunacak, bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına alamet eder.

Rüya anlamına göre rüya sahibinin çok uzun sürmeyecek bir zaman sonra evlilik planları yapılmaya başlanacağına, kavgalı olduğu akrabaları ile yeniden sulh ortamının sağlanacağına, hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, el üstünde tutulacağına, alacağı bir sonuçtan mutlu olacağına, yeni tanışılacak bir kişinin hayatının düzene girmesine vesile olacağına alamettir.

Rüyada israfil görmek gerekli önlemleri alarak kendisine zarar vermek isteyen kişileri kendinden uzak tutacağına, işlerin yoluna gireceğine, zor durumda kalan kişilere yardımcı olunacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine delalettir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı görenin çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, bol kazanç elde edeceğine, karı koca olarak oturup sorunun ne olduğunu konuşacaklarına, bu sayede aralarındaki problemlerin çözüleceğine, malına mal, parasına da para ekleyeceğine, çalışmaların büyük kazanç kapılarını açacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada israfil görmek çok yüksek mevkilerde bulunacağına, çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına, dertlerin, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına, deyim yerindeyse başa bela olan bir kişinin başının altından çıkan bir sorunun daha fazla büyümeden çözüleceğine ve ebeveynler için çok önemli olan bir konuda adım atılacağına, sevdiği kimselerin üzüntülerini bölüşeceğine rivayet eder.

Ulemaya göre rüya sahibinin eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, hayatından ve şansından yana razı geleceğine, sıkıntılarının geçeceğine, aile hayatında çok büyük mutluluklar duyacağına, insanlar tarafından çok sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına, şifa göreceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments